Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Már nem bírom a nagyapámat!...

Már nem bírom a nagyapámat! Pedig már ott tartunk hogy megrúg engem! Hogy tovább?

Figyelt kérdés

Nagyapám egész életében kiállhatatlan volt. 60 éves. És mindenkit megfélemlít maga körül! Annyira utálom hogy mindig azt hiszi ő a főnök, mindenkinek ő parancsol, és mikor végre is hajtják a parancsát teljesen elszáll magától. A családban egyedül én és anyám nem félünk tőle. Nagymamámat szó szerint rettegésben tartja! Na de itt jön a lényeg és ami legjobban felbosszant: megrúgott. Múltkor történt mikor éppen etette a csirkéket én meg azt hittem a moslékot öntötte ki nekik (szokta). És odamegyek: - A moslékot öntötted be a csirkéknek? (persze itt még kedvesen). Utána nem értettem mire készül mert elkezdett felém jönni. Hirtelen megfogja a karom és kirántja oldalra majd hátsón rúgott. Szaladtam panaszkodni anyámnak és nagyanyámnak de édesanyám csak azt mondta rá hogy hülye, nagyanyám meg meg se szólalt. Amúgy ez a "dilis" nagyapám egyfolytában azt mondja a nagynénémnek, keresztanyámnak hogy sok unokát kér tőlük. Persze én már tudattam velük a helyzetet hogy mit csinált és szerintem nem nagyon engednének gyerekeket a közelébe. Édesanyámnak folytonosan csak a gyereknevelésről papol. Ő még mindig azt hiszi hogy úgy kell gyereket nevelni hogy megrúgjuk, megütjük, húzzuk a haját. Igen! A hajamat is meghúzta még 8 éves koromban (erőből hátrarántotta). De ott van még a nagybátyám (nagynénikém jegyese, szintén velünk lakik). Őt egyenesen isteníti! Szegény nagybátyámon szoktam rendszeresen látni milyen unott a képe. Mindenhova követi őt! Hogyan tovább? Már nem bírok együtt élni egy ilyen zsarnok emberrel!


14/L



2013. okt. 21. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Menj el az önkormányzathoz és ott megmondják, hogy hova menj. Intézetbe gondolom nem akarsz kerülni, de ha van esetleg másik rokon aki gyámságot vállalna, mivel közös megegyezésről lenne szó, csak nem maradnál sokáig nagypapinál.
2013. okt. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha senki nem áll ki érted, akkor hogyan tovább?

Gondolom pénzproblémák állnak a háttérbe, amiert anyukad ott lakik es tür. Tragikus

2013. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak,de ez ugye nem fog segíteni...Én ezeket a megoldásokat találtam ki,és próbálnám meg:

1.Szervezkedjetek össze azokkal a rokonokkal akik hasonlóan nem bírják,nem félnek tőle.

2.Szólj vissza neki!És akkor várható egy ütés.Te meg ne engedd,hogy megüssön,rengeteg ilyen karate videó van a neten.Meg szépen szóld vissza neki,hogy mész a Gyámügyre,vagy szólsz a sulid gyermekvédelmisének.Ennyi.

Bocs,ha buta a tanácsok,de én ezt tenném.

2013. okt. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
32%

Abból amit írtál az jön le, hogy valami farmon laktok (javíts ki ha nincs igazam).

A pajtában, vagy valahol ahol egyedül találod csapj bele egy kaszát a nyakába és hagyd elvérezni (ha nem húzod ki a nyakából hanem bennehagyod és utána a földön a kezéd odaemeled a nyakához mielőtt beállna a merevedés azt fogják hinni hogy öngyilkos lett)

Ha eléggé utálod menni fog, egy 60 éves embernél úgyse fognak annyit nyomozni mint mondjuk ha ugyanez egy 25 évessel történt volna meg, csak figyelj a részletekre (ne csukd be az ajtót magad után, ha ő se csukta be, használj kesztyűt amitől aztán megszabadulsz, stb.)

2014. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az jön le, hogy a nagyfater nálatok ez egyetlen pasi, és uralkodik a "tyúkfarmon". Apukád nincs? Nagybátyád, keresztapád, esetleg másik nagyapád? Valami férfi rokon kéne, aki valagba rúgná az öreget.

(A 4-es válaszoló meg kb nem normális.)

2015. ápr. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!