Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamák miért választotok...

Nagymamák miért választotok 'kedvenc' unokát? Vagy miért viselkedtek így? (folyt)

Figyelt kérdés

A miénk pl. ugyanolyan kedves mindenkivel, sosem veszekszik, de apró dolgogkkal kapcsolatban mégis más.


pl. az egyik ha nála van, akkor csak az erkélyen lehet rágyújtani, mindig főz többfélét, hogy had válogasson


ugyanez az unoka,ha megy, nincs olyan, hogy túl drága, ha szülinap/karácsonyról van szó, többieknél van 'limit'


ha ő jön, egész napos változatos program, többit max mekibe viszi


apróságok! de még sorolhatnám!


El nem tudom képzelni, hogy kisgyelek (7éves) létére miben lehet jobb. mint a többi!? vagy a többi mit rontott?



2013. okt. 28. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Mert pl a szüleivel jobb a kapcsolat, elso unoka volt, elso fiú/lány, a lánya gyereke, stb.
2013. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Vagy mert ez az unoka a legkisebb mind közül? Általános családi probléma.
2013. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem legkisebb, csak tényleg, ő van 'másik szülőktől' :-S az első válaszolónak lehet igaza, de mindkét lányával jó a kapcsolata, és mindkét férjjel rossz (anyós) csak az egyikkel szemtől szemben jópofizik
2013. okt. 28. 09:09
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Akikkel jobb a viszonya nem pénzesebbek véletlenül?
2013. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem pénzes senki a családban, eddig a mama volt, aki kicsit jobban állt anyagilag, de már ez sem jellemző.
2013. okt. 28. 09:36
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, nincs olyan ember a világon, aki képes minden gyerekét/unokáját ugyanúgy szeretni. Mas emberek, mas érzelmek. A többség persze nem mutatja ki, sokszor nem is realizálja magában se, de igy van. Az egyiket azert szeretjük, mert olyan kis elesett,a másikat mert talpraesett, az egyiket mert szep, a másikat mert csúnyácska, stb.
2013. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

igen ha a legkisebb azért, ha az első unoka, azért

ha kicsit visszahúzódó, szerencsétlen, nem a világ szépe, azért babusgatják

ha magabiztos, talpraesett, azért

ne adj isten van egy duci kisgyerek, gyere ide kislányom, hoztam csokit, csak egyél kisszivem, ezzel elrontanak mindent, az állatbarátok és állattartók is hajlamosak túletetni a a kedvencüket mint tudjuk

én határozottan úgy gondolom, hogy a szülőnek kell határt szabni, ha van elég esze hozzá, mit szabad a nagymamának, ha a szülő buta, a gyerek csúnyán megsérül, én mindenhol ezt mondom, és ez az igazság

2013. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
mi a gond a válaszommal?
2013. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
melyik a Tiéd? én zöldet adtam mindenkinek
2013. okt. 28. 17:24
 10/10 anonim ***** válasza:
a 13:39-es, valaki lenyomott, 54%-on voltam...
2013. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!