Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogy tudnám feldolgozni, hogy...

Hogy tudnám feldolgozni, hogy meghalt a nagypapám?

Figyelt kérdés
Ma halt meg a nagypapám.Sajnos erre már az egész család fel volt készülve,mert már 6éve rákos volt.Nem tudom mit kéne csinálnom csak rá gondolok és nagyon hiányzik.Az az egy vigasztal,hogy nem szenvedett szegény csak elaludt.Annyira szeretném elmondani neki,hogy mindennél jobban szeretem mert kicsikoromtól vele voltam a legtöbbet és hálás vagyok neki mindenért amit értem tett. :(

2013. okt. 30. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen csak az idő tud segíteni.
2013. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy a nagypapád nagyon is jól tudta, érezte azt, hogy mennyire szeretted és hogy mennyire fontos volt a számodra. Ne emészd magad, ha ezt nem tudtad neki elmondani! Nem tudom, hogy megvolt-e már a temetés, de nekem az midig sokat segített, valamint ahogy az első is írta: idővel könnyebb lesz. De sírj, ha jól esik, ne fojtsd magadba!
2013. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed sírnod kell, sírjál! Napról napra könnyebb lesz, hidd el. Pár hónap múlva is így érzed, akkor menj orvoshoz, segíteni fognak.
2013. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sírás mindenképpen jó, valóban ereszd ki a könnyeid nyugodtan!
2013. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek sokat segítettek a válaszok,kicsit megkönnyebültem.

Sajnos a papám már nem volt tudatánál több mint 1hónapja

De hétfőn elmondtam neki,hogy mennyire szeretem és hiányzik.

2013. okt. 30. 19:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtda ő azt már régen, hidd el.
2013. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott voltál amikor meghalt? Nem mondott valamit? Olyankor van, hogy a nagyon súlyos betegek is megszólalnak. Sajnos akit én nagyon szerettem, ő kórházba halt meg, és nem tudjuk, hogy mit mondott, mielőtt itthagyott bennünket. Már egy éve, de én nem tudtam, és nem is fogom tudni feldolgozni. Majd egyszer talán rászánom magam az orvosra, de egyenlőre nem. Még utolsó napjaiban is engem emlegetett, de engem nem engedtek be hozzá. Utolsó előtti nap is engem várt, és ezt nekem mind a halála után mondták el. Közbe hitegettek, hogy jobban van meg minden. Te legalább végig vele lehettél. Én utolsó 2 hónapba nem is láthattam. Amikor utoljára voltunk nála, egyedül engem ismert meg, akkor már nem tudott úgy magáról, de azt mondta nekem, hogy téged ismerlek. Saját lányát nem ismerte meg, de engem igen. Ez az utolsó emlékem róla. Nekem ugyan dédim volt.
2013. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!