Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Apám élettársa által bántalmaz...

Apám élettársa által bántalmazott nagymamámat hogy lehetne tőlük "elvenni"?

Figyelt kérdés
Nagymamám velük lakik, mert beszámíthatatlan, és apám élettársa tegnap megverte. Van valami mód, hogy apám akarata ellenére mégis idősek otthonába kerüljön?
2014. febr. 15. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ki a gyamja? Egyaltalan gyamsag alatt van? (azt irod beszamithatatlan)
2014. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs neki gyámja. Apám egy alkoholista, jól jön neki mamám nyugdíja, így nem firtatja ezt a dolgot.
2014. febr. 15. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdező azért aki napi 24 órás felügyeletre szorul, az nem kis munka is. megfogjátok a nagyit aztán átköltöztetitek hozzátok. Öregek otthona havi 100 ezer alsó hangon, annyi nyugdíja számomra biztos,hogy nincs.
2014. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom átköltöztetni magamhoz. Van egy öt éves kisfiam, aki fél tőle, mert számára félelmetes, amiket a mamám csinál. Most sincs itthon, mert sírt, hogy nem akar itthon lenni, ha a mama itt van. Arról nem is beszélve, hogy mindennap dolgozom, a hétvégét kivéve.
2014. febr. 15. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
És az öregek otthon költségeit tudjátok fizetni neki?
2014. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most tatám után jár neki özvegyi nyugdíj. Azzal együtt 136 ezer forintot kap havonta. Azt nem tudom, hogy ez az özvegyi nyugdíj meddig jár?
2014. febr. 15. 10:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Özvegyi egy évig jár az 50% majd utánna 30%
2014. febr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor az már nyilván 100ezer forint alatti összeg lesz.
2014. febr. 15. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!