Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van az exemnek esélye elvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az exemnek esélye elvenni a fiam? Állandóságra van szüksége

Figyelt kérdés
Elhagyott mikor a fiam 2 hónapos volt, már a terhesség alatt csalt! A fiam most 3 éves, két hetente viheti el. Többet akar, mondtam neki hogy majd ha a gyerek kamasz lesz és menni akar akkor viheti. Míg kicsi nem fogjuk ide-oda dobálni, állandóságra van szüksége! Perelni akar a közös felügyeletért. Több pénze van, a nője otthon van folyamatosan a poronyukkal. Ezek mellette szólnak szerintem. Van esélye?

2014. febr. 10. 11:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Volt mar gyermekelhelyezesi per?
2014. febr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Nálam van elhelyezve a gyerek. 2 hónaposan bezzeg nem akarta egyik sem a nyakába venni, most meg mindkettő odavan érte
2014. febr. 10. 11:53
 3/34 anonim ***** válasza:
32%
joga van a gyerekét ugyanannyit látni mint neked!
2014. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Ha HIVATALOSAN nálad van a gyerek elhelyzve, akkor ebben a helyzetben semmi esélye arra, hogy ezt megváltoztassák.
2014. febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Akkor miért van gyerekelhelyezés? Miért ítél meg a bírósá kéthetenkénti láthatást? Egyébként nagyon elkényeztetik a gyereket
2014. febr. 10. 11:55
 6/34 anonim ***** válasza:
74%

Mindig az kényezteti el a gyereket jobban, aki csak két hetente vagy még ritkábban látja. Ő azalatt az idő alatt akarja magához kötni, neked meg marad a tiltás, féltés, veszekedés adott esetben a gyerekkel. Próbáld úgy nevelni a kicsit, hogy majd ezt megértse nagy korában.

Szerintem egyébként el nem veheti tőled, nem hiszem, hogy bárki bíró figyelmen kívül hagyná, hogy anno amikor terhes voltál csalt, és 2 hónaposan (amikor sokat sír meg nem túl interaktív a baba) elhagyott.

Vigye, amikor joga van rá, kényeztesse, te is kényezteted azért abban biztos vagyok, és ne neveld az apja ellen.

2014. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom de a másik gyerek is megérdemli ugyan annyira tisztelet mint a te gyerked, vag yte a saját gyerkedet is poronyukknak hívod?
2014. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
52%

Undorodom az ilyen ferfiaktol.Amig kicsi nem kell neki, eleg a 2 hetente lathatas.Aztan mikor nagyobb, nincs vele annyigond, akkor meg vinne örökre.

Remelem nincs eselye elvenni.

2014. febr. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
17%
Ha az én nejem erőltetné hogy csak 2hetente lássam a gyerekem, azthiszem a nőt hülyére verném:)
2014. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
15%
Azert azt meg lehet érteni, hogy a legtöbb ferfi nem tud mit kezdeni egy csecsemo el. Nekik a gyerek onnantol gyerek, hogy lehet vele játszani, beszélni.
2014. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!