Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Veletek is engedékenyebbek a...

Veletek is engedékenyebbek a mamátok mint az anyukátok?

Figyelt kérdés

Pl ha a valami kaját kell csinálni mert nem tettszik nekem az ebéd akkor a mamát rá tudom venni de anyát elég nehezen.

Anyáék azt mondják h elkényeztet mert a mama régen anyát nem szolgálgatta ki ennyire.


2014. márc. 5. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
"A szülők dolga a nevelés, a nagyszülőké a kényeztetés."
2014. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%
Mama csak egy van:D Ez mindig igy van, a gyereket kevésbé, az unokák mindig kivételes helyzetben vannak:D Főleg az első unokák, azért reszketni szoktak:)
2014. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd megtudod, ha neked is lesz unokád. Az unoka normálisan az a gyerek, akit elég idősként kap az ember, még utoljára, hogy kiélvezhesse, hogy milyen is gondozni és szeretni egy gyereket.
2014. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez így normális, a mama dolga hogy elkényeztessen.

Mellesleg megjegyzem nálunk sincs külön kaja csak mert valaki épp finnyáskodik.

2014. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az enyém már nem él sajna, de amíg élt mindig ilyen volt :D.Egyszer valamiért ki akartam lövetni a fülemet.Anym tiltakozott, de mamám még támogatott, és azt mondta hogy ha kell még pénzt is pótol bele.Persze ebből aztán nem lett semmi, de mindig végtelenül jószívű volt :).De amikor lementem hozzá úgy délben és mondtam hogy ma még nem ettem semmit..Na akkor ölni tudott volna :D
2014. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyenek a nagyszülők. :-)

Nálunk is ez van, én rengeteget ültem bőgve az ebéd felett mert "addig fel nem állsz amíg meg nem eszed", most az enyémeknek meg a kettőnek kétfélét főz, amit szeretnek.

Egyszer nyáron volt anyukáméknál vagy ötféle gyümölcs, az egyik gyerek megkérdezte, hogy van-e otthon dinnye, még csak nem is követelte, csak egy szimpla kérdés volt. Erre apám húzta a cipőt és szaladt a piacra dinnyéért.

2014. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyereket nevelni nehéz dolog. Mert a szülő dolga a nevelés. Hidd el, ha a mamád nevelne, ő is olyan lenne, mint anyukád... mert a nevelőnek jóval több felelőssége van. Neki kell megtanítania a rendes viselkedésre, az életre, és ebbe pl. az is beletartozik, hogy nem fog mindenki neked ugrálni, ha fütyülsz. Távolról könnyebb vkit szeretni meg kényeztetni :).
2014. márc. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hááát velem nem így van.Pl van egy nagymamám akit utálok, mert okoskodik, és mindig ilyen előadásokat csinál, hogy ezt meg azt hogyan kell csinálni és ő akar megnevelni.Na ő nem kényeztet el.Blokban lakik aminek van egy nagy udvara és nem engedte, hogy egyedül lemennyek oda, pedig más gyerek mehettek.Apámmal kellett lemennyek ami nagyon gáz volt.A másikat imádom de ő sem kényeztet el.Ha kérek valamit azt mondja menj, s vegyél.Aztán a névnapomon elmentünk vásárolni,azt mondta, h nem vehetek sminkcuccot, pedig anyukám engedte, egyébbként is csak korrektort akartam venni.
2014. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
am 13L.
2014. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9. válaszoló: látszik :D
2014. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!