Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti anyósotok vagy anyukátok...

Ti anyósotok vagy anyukátok segítségét kérnétek az első fürdetésnél?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%

A barátnőm a terhessége alatt megtanulta a fürdetést, így szülés után nem volt rászorulva másokra.


Egyébként elég szomorú, ha egy nőben nincs anyai ösztön, hogy érezze, hogyan kell csinálni.

2013. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Egyikét sem,párommal ketten fürdettük,minek ehhez még plussz fő?

Engedsz kiskádba vizet,gyerek leöltöztet,viz hőfok jó legyen,gyerek betesz,bekrémez,lemos,törölköző,kész.

2013. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Hívd el mindkettőt...Ők adják a tanácsot, te meg fogd a babát...
2013. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Egyes, nem mindenki akkora anyatigris mint te.....


Nekem a kórházban mutatták.

2013. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk úgy volt, hogy pár napig jött segíteni anyukám, nem csak fürdetésben!

Amúgy első hozzászóló, azért képzeld nem megy csitt-csatt rögtön minden, főleg első gyereknél! De persze ezt te még nem tudhatod!!

2013. aug. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Mi a párommal együtt fürdettük. Nem hiszem, hogy emiatt oda kellene hívni a nagyszülőket. :)
2013. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 zabmester ***** válasza:
90%

Nekem is az első napokban segített anyukám (nem csak a fürdetésben), nem csak azért, mert még bizonytalan voltam, hanem mert amúgy is ki voltam purcanva szülés után, 20 perc állásnál már szédültem, szóval én az első otthon töltött hetemben nagyjából pihentem (meg persze szoptattam, pelenkáztam, babusgattam, fejtem, de volt segítségem), meg igyekeztem belerázódni a dolgokba.

Mivel nekem nem volt anyósom, csak anyukám segítségét tudtam kérni, de kérni sem kellett, felajánlotta magától. Én örültem, hogy ott van, és ha valamiben bizonytalan vagyok, akkor tud tanácsot adni.

2013. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Én biztos hogy ebben anyukámtól kérek segítséget!

Viszont ha anyósom jön és segíteni akar, akkor nem fogom elküldeni!

2013. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
90%
Szerintem is felesleges odacsődíteni embereket, hiszen az a ti kis intim dolgotok. Nálunk első baba van, a férjemmel ketten fürdettük meg, közben folyamatosan beszéltünk hozzá, olyan meghitt volt az egész. Persze előtte mindenki mondta, hogy ő hogy csinálta, ő hogy csinálná stb...blablabla, mi egyiket sem fogadtuk meg...elolvastam még kismamaként néhány dolgot a fürdetésről és ennyi, a többit meg az érzéseimre hagytam
2013. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi közösen fürdettük párommal a kislányunkat. De ha valami ok miatt párom nem tudott volna segíteni, akkor úgy oldottam volna meg, hogy egyik nap anyukám segít, másik nap anyósom. Bár nálunk könnyű lett volna így megoldani a dolgokat, mert anyósomékkal lakunk, anyum pedig pár házzal arrébb.


9 és fél hónapos kislány anyukája

2013. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!