Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymama ne lathassa a gyereke...

Nagymama ne lathassa a gyereket, hol tudom ezt hivatalosan elintezni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem hogy anyosom a lanyommal lehessen akar egy percet is!! Felugyelet mellett sem! Bizonyitekkent van par videom, amin eleg durva dolgok tortennek. Azt se szeretnem hogy a ferjem titokba atvigye vagy ilyesmi... Ellehet ezt intezni hivatalosan?? Koszonom a segitseget...
2014. ápr. 23. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Nagyszülő kérhet láthatást gyámügyön, ott majd lehet ellene fellépni, de egy videó önmagában nagyon kevés ehhez.
2014. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Konkrétumok nélkül keveset tudok csak mondani. Ezek alapján nem gondolom, hogy eltilthatnád a nagymamát az unokájától,
2014. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűen nem viszed át, nem engeded át hozzátok a nagymamát,stb. HA ő akarja, majd mehet a bíróságra, kérvényezni a láthatást.

Azt a felvételekkel tudod bizonyítani, hogy érdemtelen, és akkor papírod lesz arról, hogy nem láthatja, ha akarja se.


De ha te nem akarod, hogy lássa, akkor nem fogja. Pl. már a lakásodba se vagy köteles beengedni, ha ennek ellenére (erőszakkal) bemegy, az már magánlaksértés.

2014. ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Ha akarja látni utolsó elmegy gyámügyre és oda kötelező elvinnie majd a kérdezőnek a gyereket. Ha nem viszi pénzbírságot a végén pedig börtön büntetést is kaphat érte.
2014. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Tudom nem az én dolgom,de mi az oka hogy nem szeretnéd?

Mert már hallottam itt olyan esetekről is hogy csak zsíros kaját adott a gyereknek néhány alkalommal,meg ilyenek miatt akarták eltiltani a gyereket a nagyszülőtől.Viszont ilyen esetekben nem biztos hogy sikerül.

2014. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez a ciciztetős nagymama? Ha erről van videód, akkor tuti a távoltartási végzés!
2014. ápr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Úgy, hogy a nagymamának nincs láthatás. Az csakis a házaspáranak van (a gyerek apjának). Nem viszed el és ennyi. A "durva dolgokat művel"-ért, ha videón van, akkor feljelentheted a rendőrségen gyermekbántalmazásért.


Ha a jövő héten a család kiköltözik Kanadába, akkor is "jár" a láthatás a nagyinak? Na ne röhögtessetek már!

2014. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt se szeretnéd ha a férjed titokba át vinné.Remélem a kisgyereked tiszta nagyi:))Igy minden nap látnád anyóst.Szegény gyerek.csak álmodozhat a nagyi habos kakaójáról.
2014. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzés?
2014. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen..a ciciztetos nagyi... Milyen szegeny gyerek??? Ha nem tudod mirol van szo ne arcoskodjal mar a habos kakaoval... Nem egy hulye vagyok hogy majd azert tiltom el a gyereket mert nekem olyan kedvem van! Hanem mert van ra NYOMOS OKOM. ennyi. Tobbieknek kosszi a segitseget!!
2014. ápr. 23. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!