Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymama ne lathassa a gyereke...

Nagymama ne lathassa a gyereket, hol tudom ezt hivatalosan elintezni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnem hogy anyosom a lanyommal lehessen akar egy percet is!! Felugyelet mellett sem! Bizonyitekkent van par videom, amin eleg durva dolgok tortennek. Azt se szeretnem hogy a ferjem titokba atvigye vagy ilyesmi... Ellehet ezt intezni hivatalosan?? Koszonom a segitseget...
2014. ápr. 23. 18:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Most kiakasztottal rendesen ezzel a kommentel... Ma mar kertem idopontot a vedononel aztan majd beszelek vele hogy segitsen.. Csak sajnos en szegyellem magam elore....
2014. ápr. 23. 21:30
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Hogy értitek, hogy ciciztetős nagyi??
2014. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Roviden a story annyi, hogy eszrevettem a lanyom huzogatja a polojat mindig.. Gyanus volt kilestem aztan lattam hogy cicizteti.. Nem szoltam semmit mert tudtam hg letagadna es jobban odafigyelne igy nem tudnam lebuktatni.. Aztan kutatgattam megtalaltam hg laptoppal tudok kamerazni. Aztan betettem a szoba kozepere a tv allvanyra.. Igy felvettem. Aztan amikor megneztem tortent e vmi meg itt volt.. Ki is dobtam, szo szerint.. Aztan hivogatott mondtam neki hg csituljon el mert rajottem a kis titkara.... Es meg bizonyitekom is van kar erolkodni.. De a paromnak meg sirt, hg ez nem igaz.. De bebukta a NAGYI!!
2014. ápr. 23. 21:49
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező pár napja írta, hogy az anyósa mutogatja a cicijét a kérdező gyerekének, és meg is szoptatta :-OOOO
2014. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ja..es az az onuralom ami kellett nekem... Amig nem lett meg a video... Ugyan ugy jopofiznom kellett hogy ne tunjon fel neki semmi..hogy en haragszok.. Hat azt nem kivanom senkinek!!! Neha mar azt hittem hg nem birom.. Leszarom a videot.. De a nyakat kitekerem... Szerencsere volt erom vegig csinalni ezt a sz....t :(
2014. ápr. 23. 21:53
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel a mocskot. Egyszerűen undorító amit művelt. Egy ilyen videó elég bizonyíték rá, hogy egy életre eltiltsák a gyerektől.
2014. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
A védőnő majd segít neked megtalálni a megoldást, ha nagyon durva a helyzet, és a gyerek lelki fejlődését veszélyeztető dologról van szó, akkor kiskorú veszélyeztetése miatt akár fel is lehet jelenteni. De csak én nem tudom, mi az a ciciztetés?
2014. ápr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatta a nagyi a kisgyereket. Vagyis gondolom imitálta. A lényeg, hogy bedugta a csöcsét a gyerek szájába.

Ez a ciciztetés.

2014. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, de undorító, perverz ááááááááááááá!!! Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet, de nem mertem elhinni, hogy valaki képes erre a saját unokájával. Ez beteg, minimum egy pszichológus az, ami a nagyinak kell, nem egy unoka, de lehet, hogy a gyereknek is, hogy később ne okozzon benne kavarodást, hogy mit is művelt vele a nagyanyja. felügyelet nélkül biztos, hogy legalább 10 éves koráig nem is engedném a gyereket a közelébe akkor sem, ha esetleg a hatóságok nem tesznek semmilyen tiltó rendelkezést...
2014. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
atya úristen , pofán vágtam volna anyósom vagy anyám mindegy melyik csinálta volna ezt.mit hisznek ezek már magukról?az enyémek se különbek legszívesebben eltűnnék a gyerekkel meg a párommal 3asban élni..mi történt azóta?
2014. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!