Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meghalt nagymamam, mit tegyek...

Meghalt nagymamam, mit tegyek hogy ne folyton erre gondoljak?

Figyelt kérdés

Ma temettuk dednagymamamat,es azota folyamatosan jon hogy sirjak,folyik a konnyem...Mas fele ennyit nem szomorkodik miatta(csaladbol)...En meg fiu letere sirok mint egy ovodas kislany...

Hogyan felejtsem el?Marmint nem akarom elfelejteni,csak,hogy ne egyfolytaban szomorkodjak/jojjon,hogy sirjak...Ha holnap is ilyen leszek a suliban abbol semmi jo nem fog szarmazni... :(

Remelem tud valaki segiteni... Kor:14,fiu.


2014. máj. 18. 19:15
 1/7 anonim válasza:

nekem nem halt még meg senkim, legalábbis úgy hogy ismertem volna, de szerintem a legjobb módja, ha valahogy eltereled a figyelmedet róla


vagy sírd ki magad, van mikor segít


sajnálom, részvétem:(

2014. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Részvétem.Ez természetes gyász, ma kisírod magad az normális.A dédnagymamád nagyon büszke lenne ma rád.
2014. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Részvétem.
2014. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sírj, amennyit tudsz. Nem szégyen, az meg főleg butaság, hogy másokhoz hasonlítod magad. Lehet, hogy a többi családtagod is szomorú, csak előtted nem mutatják.

Szóval én amondó vagyok, hogy sírj sokat, esténként főleg. Aztán ha van időd, járj el sportolni, az jól oldja a feszültséged, és figyelemelterelésnek sem rossz.

Meglátod, minden jobb lesz, de ehhez idő kell.

Részvétem.

2014. máj. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is ne hidd azt, hogy ez gáz, és ne azonosítsd az érzelmeket a nőiességgel, gyengeséggel. A dédnagymamád is nő volt.


Másrészről szerintem büszkének kellene lenned, hogy nem temeted el magadban ezeket az érzelmeket. Persze nem a legjobb, ha suliban jön rád a sírógörcs, de ha egyedül vagy, nyugodtan engedd ki. Csak így fogod magad túltenni rajta.

2014. máj. 19. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonok mindent...Azota mar nem goindolok annyit ra,csak ahanyszor a haza fele jarok(amit minden nap latok) mindig elerzekenyulok...Koszonom a segitseget!
2014. máj. 20. 19:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szegyelld, hogy vannak erzeseid, nincs azzal semmi baj, ne probald elnyomni, idövel ugyis elmulik.
2014. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!