Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám meghalt, és én...

A nagymamám meghalt, és én örököltem meg a jegygyűrűjét. Tetessek bele gy követ, vagy valamit, hogy ne látszódjék jegygyűrűnek, vagy inkább ne nyúljak hozz?

Figyelt kérdés

2014. márc. 27. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Én a nyakláncomra tenném, hogy a szívemhez közel legyen.

És nem nyúlnék hozzá.

2014. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Én hordani sem merném, nem hogy még belerontani.
2014. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem merem nyakláncra tenni. Félek hogy elvesztem
2014. márc. 27. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Anyósom a férje jeggyurujet ékszeresszel szivvé formaztatta es most lángon hordja medálkent. Gyonyoru.
2014. márc. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Én is megörököltem a nagyszüleim jeggyűrűjét, hozzá nem nyúlnék, ott vannak egy kis csomagban az ékszeres dobozomban.
2014. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Én nagymamám eljegyzési gyűrűjét örököltem meg, a karikát nem. Egy arany gyűrű, hatalmas rubinnal a közepén. Anno a nagypapám ezzel kérte meg a kezét.

Az én ujjaimra egyrészt kicsi, másrészt nem igazán a stílusom, úgyhogy sosem hordanám, de őrzöm az eredeti formájában, hiszen ez egy nagyon komoly emlék a számomra. Nem alakíttatnám át a helyedben.

2014. márc. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodtan, vagy csináltass belőle egy másik ékszert.

Ha csak dobozban hagyod, és nagy-nagy tisztelettel nézegeted, az olyan, mintha temetetlenül hagynál egy halottat.

2014. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én így is hordom! Nagy rám de raktak fölé egy másikat így nem tudom elhagyni!


Még nem tudom, hogy végül átalakíttatom-e, de az biztos hogy hordani is fogom, mert így olyan mintha mindig velem lenne... :)

2014. márc. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!