Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti így elengednétek nyaralni...

Ti így elengednétek nyaralni a 2 év körüli beteg gyereketeket?

Figyelt kérdés

A lányunkon előjött egy betegség,pontosan még nem tudni mi,de fullad,hirtelen magas láz,rohamok,nem részletezném,többször kellett már kórházba vinni,kivizsgálás,gyógyszerbeállítás alatt van.

Ősszel visszamentem dolgozni,de mivel a bölcsi így nem vállalta tovább,így újra itthon vagyok vele.

Anyám és anyósék is 250km-re élnek.

A férjem 3 műszakban dolgozik,én az utóbbi 3 hétben alig aludtam,az időjárás még rátesz a lányunk állapotára,kap gyógyszereket,de idő míg beáll.

Erre a két nagymama kitalálta,vigyük le hozzájuk,majd ők vigyáznak rá,mi menjünk nyaraljunk,pihenjünk.

Nemet mondtam,eszem ágában sincs ,mi itt lakunk a kórháztól és kezelőorvostól 10 percre,ők egy kis falucskában, ahova a mentő is 1 óra mire kiér (tapasztalat sajnos,apám ma is élne ha időben kiér a mentő).

Hozzánk nem jönnek,mondván idegen helyen nem szeretnek aludni.

És most én vagyok a hálátlan,amiért ők felajánlják a segítséget,és nem élünk vele.

Ugye ti sem engednétek?


2014. jún. 23. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2014. jún. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2014. jún. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném. Nagyon kényelmesek a nagyik.
2014. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2014. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp! Azért jófej a 2 nagymama, nem mondom.... Ha segíteni akarnak, akkor pakoljanak össze, menjenek oda hozzád és ott segítsenek, ahol laktok! Ott is lehet rá vigyázni, babázni.Nehogy már neked kelljen a beteg gyereket 250 km-re elcipelni hetekre, csak azért, hogy ők "segíthessenek" neked kicsit pihenni..... Jó vicc...

Egészséges gyereket se hagynék ott 1 hétre sehol, ahhoz még kicsi, de beteget meg aztán főleg nem!

2014. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu, hogy nem. Valoszinu nincsenek tisztaba a betegseg sulyossagaval a nagyik.
2014. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem engedném el!Bármikor bármi baja történhet,majd ha elmúlik a betegsége mehet pár napra addig semmiképpen sem!
2014. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy engedném!

Csak úgy érezném biztonságban, ha elérhető közelségben van az orvosi segítség.

Ha a nagyik segíteni akarnak, akkor menjenek ők hozzátok (ha szeretnétek).

2014. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem engednem. Megis hogy gondoljak a nagyik, hogy te tudnal pihenni?
2014. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem engedném!
2014. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!