Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szóljak miatta, vagy nem? A...

Szóljak miatta, vagy nem? A 4éves kislányunk anyuméknál nyaral, és amit a gyerek kiejt a száján, hogy kell neki, megveszik. Ráadásul elvitték őt egy olyan helyre, amit mi a szülinapja alkalmából vittük volna el.

Figyelt kérdés
Mi nem így nevelnénk a gyerekünket,hogy mindent megvenni neki,ki kell érdemelni ha valamit szeretne.De az eléggé rosszul esett, hogy elvitték azaz beelőztek a kis kirándulással amit mi már beígértünk a gyereknek.
2014. júl. 16. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
80%

Finoman el lehet beszélgetni az ősökkel, hogy kicsit jobban működjenek veled együtt, mert ez neked fontos. Ha részt vesztek egy komoly beszélgetésben akkor szerintem ők is máshogy fognak hozzáálni a témához.

Amúgy meg örülj neki, hogy jó nagyszülei a gyerekednek. Sokan vágynak ilyen nagyszülőkre mert vagy semmilyen sincs, vagy olyan amilyen... A kirándulás nem hinném hogy direkt volt, egyszerűen örömet akartak szerezni a gyereknek és adtál nekik egy jó ötletet. Attól még később ti is elmehettek vele oda, vagy találjatok ki valami más meglepetést.

2014. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
A nagyszülők dolga kényeztetni az unokát. majd ha vissza kapod a gyereket, akkor majd úgy csinálod ahogy neked jó. Hadd élvezzék egymást a nagyszülőkkel, nem kell beleszólni.örülj neki hogy imádják és kényeztetik egy kicsit.Olyan hamar felnőnek a gyerekek, ha élvezze a gyerek is a nagyszülőket.
2014. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
12.-es voltam . utolsó mondatrészben: hadd élvezzék
2014. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
gyerekkoromban volt 1 nagynéném akivel minden évben 1 hetet nyaraltam. ő is mindent megvett nekem és kényesztetett. Nem lett semmi bajom, nagyon szép emlékeim vannak ezekről a nyaralásokról. A te gyermekednek is szép emlékei lesznek a nagyszülőkről felnőtt korában.
2014. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy ennyit segítenek! Gondold el, milyen rossz lehet azoknak a gyerekeknek, akiknek nincs nagyijuk. A gyerekek egyébként nem hülyék, csak kicsik. Tudnak különbséget tenni. Te meg ugyanilyen leszel, ha unokáid lesznek.
2014. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!