Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ugye nem gáz? Szeretek a...

Ugye nem gáz? Szeretek a mamámnál lenni. Sokat is vagyok ott. Bővebben lent

Figyelt kérdés
14 éves (lassan 15) éves lány vagyok és kicsi korom óta nagyon sokat járok a nagymamámékhoz. Ès most 14 évesen is nagyon sokat járok és elvagyok vele stb. Sokszor jobban mint a barátaimmal (akik alig vannak). :( van valaki még így?

2014. aug. 1. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem gáz, édes vagy. Szeresd a nagyit ameddig lehet. Ha jól érzed ott magad, szereted őket és szeretnek, akkor a legjobb helyen vagy. :)
2014. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz. Én is nagyon sokat voltam a nagyszüleimnél a te korodban és nagyon szerettem velük lenni: ) Most már 28 éves vagyok, és irtó szerencsésnek érzem magam, amiért sok időt tölthettem velük gyerekkoromban, rengeteg szép emlékem van.
2014. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tudod én így utólag mennyire bánom,h nem mentem hozzájuk sokszor!!
2014. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ilyen volt ennyi idősen a mamámmal a kapcsolatom és az az igazság, hogy így, 35 évesen is érzem olyan jól magam vele, ha nem jobban, mint bármelyik barátommal, pedig ő már 85 éves.
2014. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Skorpió87 ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. A nagyszülők kedvesek, bölcsek. Ők nem fognak feleslegesen beléd kötni, mindig a helyes útra terelnek és a legjobbat akarják. Ebből tudhatod meg, hogy amilyen korban éltek, az mennyivel tisztább és szeretetreméltóbb volt, mint a mostani !


Nekem is sok szép emlékem van, a hangulatra emlékszem, milyen jó is volt falun lennem, nekem ott élt nagymamám, mennyivel másabb a hangulat, mint ennek a modern világnak... Akinek ez gáz, az kösse fel magát. Csak a látszat, meg mások, buta, agyatlan véleménye érdekli. Vagy a szívedre és az eszedre hallgass vagy a tini ökrökre ! Ugye nem ér neked többet az osztálytársak és azok véleménye? Én mamámat minden osztálytársamnál többre néztem. Sőt ! Ez nem kérdés ! Bőven 12 évesen tisztában voltam ezzel a kérdéssel !

2014. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tartsd meg ezt a jó szokásodat, és tölts annyi időt a nagyszüleiddel amennyit tudsz. Az évek gyorsan mennek, és sajnos nem lesznek sokáig az életünk részei.

ha visszafordíthatnám az idő kerekét, én is nagyon sok időt töltenék a nagyszüleimmel. Sajnos nekem már régen nem élnek, és így utólag belegondolva oly kevés időnk volt.

2014. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én még huszonévesen is sokat jártam a mamához. Nagyon szerettem, de nemrég meghalt szegény. Az én életem azért tart most itt, ahol tart, mert ő támogatott mindenben.

Egyáltalán nem gáz, örülj neki, ha egy ilyen ember van melletted. Hány éves a mami?

2014. aug. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a mai napig szeretek menni :)


16-7-8 évesen is volt olyan, mikor még ott aludtam nála, kártyáztunk sokat

2014. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is rengeteget kártyáztunk:)
2014. aug. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, hogy szereted a családodat?! Ha élne nagyim én is mennék hozzá.
2014. aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!