Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagyjam el akit szeretek,...

Hagyjam el akit szeretek, csak mert a szüleim nem tudnak neki megbocsátani és választásra kényszerítenek?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve, hogy megismerkedtünk. Korán összeköltöztünk. Az első 1-1,5 évben minden rendben volt. Aztán a baráti körünkbe került valaki, aki addig kavarta a kakit, míg szétmentünk. Sokat sírtam ,dühöngtem, kiabáltam, lefogytam. Kellett jó pár hét, mire megbeszéltük. Kibékültünk, majd megint történtek olyan dolgok, ami miatt szétmentünk. Aztán megint kibékültünk.

A legutóbbi szakításnál próbáltam továbblépni, de nem sikerült. Szeretem ezt a férfit, és sok beszélgetés után úgy döntöttem meg tudok neki bocsátani, és ő is nekem.

A szüleim viszont azt mondták, sokszor megbántott ez a férfi, és ha kibékülünk megint csak összetöri a szívemet.

Igen, lehet, benne van a pakliban. De szeretem, szenvedek nélküle :(


De képtelen lennék úgy boldog lenni a "párommal", hogy anyuékkal közben áll a bál. :(


2014. ápr. 30. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom hany eves vagy de idegesito vagy es ugy gondolkozol mint egy 12 eves eves. Remelem az IQ-d tobb annal.
2014. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Erre csak azt lehet mondani, hogy az emberi hülyeség határtalan.


De legalább a szüleid értelmesebbek, mint te.

2014. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Nádszálkisasszony ***** válasza:
86%
Ne a szüleid miatt cselekedj így vagy úgy! Hallgass a szívedre! Bár mint kivülálló én is hasonlóan gondolkodok anyukádékkal! Úgy vagyok vele, hogy aki egyszer meg tudott bántani máskor is megteszi, aki egyszer el tudod menni, máskor is el fog menni.
2014. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz döntés lenne, választani a szüleid és a párod között. Fontos dolog, hogy a szüleid mindig ott lesznek melletted, nem csalnak meg, nem bántanak meg, egy férfi pedig eldobhat és más nőt keres. Ők nem keresnek más gyereket. Akármennyire is szereted, mérlegelned kell. Fontos, hogy tudd értékes ember vagy és nem érdemled meg a sok megbántást. Ha szereted, tiszta szívedből és reményét látod a folytatásnak, mond meg a szüleidnek hogy még egy esélyt adsz neki, mert szereted. De ha ismét adódik egy szakítás, onnantól felesleges folytatni.
2014. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy abban, hogy ez a férfi fog boldoggá tenni, aki annyi keserű pillanatot okozott?


A szüleidnek igaza van.

2014. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidnek igaza van.
2014. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Ha tényleg szeretnétek egymást akkor nem mentetek volna szét ennyiszer!

Tapasztalt emberek tudják hogy csak a káposzta jó ha újramelegíted!

Úgy is szétfogtok megint menni,mert miért is lenne másképp?tTudod minden ember életében el kell jöjjön az a pont amikor nem csak a szívére kéne hallgatni!

De mondjuk sosem tudni hogy mi lesz veletek is lehet soha nem fogtok mér szétmenni de ennek kicsi a valószínűsége mert már 2xer is szétmentetek!

Amúgy meg mit érdekel a szüleid véleménye?Majd belenyugszanak valahogy!Felnőtt ember vagy nem?

2014. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jó a kapcsolatom a szüleimmel, és nem szeretném ha ez megromlana. Igen, igazuk van. Tudom.

De szeretem :(

2014. ápr. 30. 22:25
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Én is szeretem a tejet, de mivel fosok tőle, nem iszom meg...


Ez akaraterő kérdése. Az élet nagyon rövid, és ne pazarolj éveket egy olyan kapcsolatra, ami biztos nem működik.

2014. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van a szüleidnek.A kapcsolatod már lejárt szerintem és elfáradt.


Hiába bocsátottatok meg egymásnak,sosem lehet már tiszta lappal folytatni szerintem :(

2014. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!