Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám jobban védi a...

A nagymamám jobban védi a terhes nővéremet mint engem, amikor az iskoláról beszélek már meg sem hallgat, de én hallgassam meg, hogy őt kik bántották gyerekkorában, nem értem mért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Mindenkit nagyon félt,de amikor három napot ott vagyok nála a harmadik nap mindenképpen veszekedést csinál.Most túl liheg mindent egész nap takarít és ha fáradt a férje a nagypapám kiabál vele,hogy azért fáradt mert túl sokat vagyok náluk.Nem értem mért kell mindent túl dimenzionálni?

2014. okt. 15. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Sajnálom, hogy veszekedik veled, de ha azt gondolod, hogy egy terhes nővel kéne veszekednie helyetted, akkor rohadj meg.
2014. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én nem gondoltam ilyet,én azt gondolom,hogy senkivel nem kéne veszekednie.
2014. okt. 15. 11:41
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Kerdezo, gratulalok az intelligens valaszert. Az 1-es, meg hat...
2014. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, kevés olyan nagyszülőről hallottam, aki teherként éli meg, ha az unokája nála tölt pár napot :S Általában épp a fordítottjára szoktak panaszkodni... Nem teheted meg, hogy kevesebb időt töltesz nálunk? (Mondjuk csak beugrasz hozzájuk 1-2 órára?) Hátha még rá is jönnének, hogy jobb, ha többet vagy ott:)
2014. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nehézségem volt a kérdés megértését illetően.
2014. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

Igazából nem értem a kérdést.

Az természetes, hogy most a nővéredet jobban félti a nagymamád.

De ki kiabál? Nagymama vagy nagypapa? Na mindegy, a lényeg, hogy nem kéne kiabálniuk. Ti meg segítsetek nekik, ha ott vagytok, hogy ne terheljétek meg őket.

2014. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem a kérdést.
2014. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Pedig a kerdes ertheto, csak egy vesszo hianyzik. A ferj a nagypapa. O kiabal a felesegevel, a nagymamaval, hogy azert faradt mert tul sokat van ott az unoka.
2014. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És hogy jön ide a terhes nővér?
2014. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
:D
2014. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!