Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért olyan utálatos mama,...

Miért olyan utálatos mama, hogy rámfog mindent, amit közben ő hibázik, mert szétszórt?

Figyelt kérdés

nem tudja összepároztatni a műanyag ételtartókat a tetejükkel, erre rámfogja, hogy azért nem megy rá, mert én mikrózom és tönkreteszem. erre mondtam neki, egyik, hogy a tetőket soha nem mikrózom, a másik, hogy csak melegítek max 2 percen, nem főzök, a műanyagok mikrózhatóak, és magyarázom, hogy főleg a fémjelzett, fémdíszítésű tányérok nem tehetők be egyáltalán. de akkor is szerinte én amortizálok.

aztán mivel nem találja a tetőket, azt mondja biztos én tettem el. erre mondtam, nekem olyan kevés helyem van, egyből feltűnt volna, ha nálam maradt valami, és amúgy is mindig amit hoz, úgyis adom vissza azt a hordót azzal a tetővel amivel hozta, mert nem is pakolgatom külön őket és amúgy is külön helyük van, mert sehova nem férnek be.

temető után nem tudja hova tette a gyufát, hát az is biztos nálam van szerinte..(utána megtalálta a szatyrában)


de ha még ki is hagy az agya, miért az az első hogy engem vesző, vádol, hibáztat!?


2014. nov. 2. 13:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*engem vesz elő
2014. nov. 2. 13:19
 2/11 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, engedd el a füled mellett :) Szeresd, amíg még teheted!
2014. nov. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 intrepid ***** válasza:

"de ha még ki is hagy az agya, miért az az első hogy engem vesző, vádol, hibáztat!?"

Mert te vagy ott kéznél. :-))

2014. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom elengedni, mert engem megbánt és amikor kiderül, ő a ludas, akkor bocsánatot sem kér.
2014. nov. 2. 13:28
 5/11 A kérdező kommentje:

a tetőkkel otthon dohog magában, ideérve engem kér számon.

arról nem is beszélve, amikor jeletem neki, hogy ne csináljon pörkölteket mert nekem "nehéz" kaja, nem szeretem, erre rohan apához(fiához)hogy én kritizálom a főztjét, nem szeretem, pedig ő meg süt, főz, én meg ilyen vagyok..

magyarán hazudgál rólam, de nem egyszer apának "mocskol"

2014. nov. 2. 13:37
 6/11 A kérdező kommentje:

apa meg hív "leszidni" erre neki magyarázkodok, mama meg csendben örül, hogy apa-lánya között megy a "balhé".


milyen mama az ilyen mama?

2014. nov. 2. 13:39
 7/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb öreg ilyen. Próbálj meg leülni vele, kedvesen és nyugodtan mondd el neki h mi bánt, és kérd meg h változtasson rajta. Egy próbát megér, bár nem valószínű h ő már változna
2014. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 acelsziv ***** válasza:
mert annyi felelősség nincs benne, hogy fölvállalja, ha ő nem csinál jól valamit. Én is ismertem ilyen embert megállt a tilosban, ott parkolt 2 órát de a rendőr volt a szemét, amiért megbüntette. Nagyanyád egy olyan kor embere amiben az átlagember semmiféle felelősséget nem tudott és nem is akart vállalni semmiért.
2014. nov. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ő már nem fog változni - az egyetlen, amit tehetsz, hogy a saját hozzá való viszonyulásodat változtatod meg. Ha nem tudod őt elfogadni, akkor építsd a vele való kapcsolatodat.
2014. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sz@rd le.. Fateroddal beszélj.
2014. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!