Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A Nagymamám mindig azt mondja,...

A Nagymamám mindig azt mondja, hogy meghalt az anyukám, aki az ő lánya. Mit tegyek, hogy ne ezt halgassam mindig?

Figyelt kérdés
Amikor nézem a vtét akkor jó,akkor nem beszél róla.De mit tegyek,hogy ne ezt halgassam?

2014. nov. 18. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Tv helyett a nyelvtankönyvet vedd elő, mert rád fér, és addig sem kell haLLgatnod.
2014. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Tegyél úgy, mint aki figyel, néha mondj olyanokat, hogy aha, tényleg, nahát, ó de sajnálom stb, közben meg foglalkozz mással. Nekem ez a taktikám, eddig bejött. Én nagymamám sem tud másról beszélni, csak mikor nagybátyám haldoklott, mikor x rokon (akit sz életben nem láttam, azt sem tudom kinek kije) így halt meg és a kicsi gyerekei mennyire megtörtek... Nem tud másról beszélni, mert semmi nem történik vele, ahogy te nagymamáddal sem.
2014. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
De ha a te anyukadrol van szo, aki az o lanya, akkor miert nem tudtok beszelgetni errol? Miert nem osztjatok meg az emlekeket? Ugyanugy faj neki, mint neked.
2014. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kettes valaszoló vagyok. Az sokkal fájdalmasabb, ha valakivel mindig fel KELL eleveníteni, hogy ki hogyan halt meg. Vagy ez másoknál úgy megy, hogyha meghal vki,,akkor onnantól kezdve főtéma, hogy az utolsó napokban már nem volt eszméleténél, összehányta magát és hatalmas fájdalmak közepette ment el? Nem bakker, nem normális, hogy vki erről magyaráz folyamatosan, én legalábbis a kérdésből ezt szűrtem le, nem azt, hogy mikor anya olyan kacsát sütött, hogy a szomszéd is itt vacsizott...
2014. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 18. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!