Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagyszülőknek joguk van...

A nagyszülőknek joguk van tudni az unokáról?

Figyelt kérdés
Megforditva, jogosan szeretném megmondani apuka szüleinek, hogy kisbabám lesz, ha apuka amúgy nem szeretné, nem ismeri el, és egyáltalán elhagy a baba miatt?
2015. febr. 3. 18:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
15%
Igy mar minden tiszta... A szuleidnek szulod. Ok. Nincs tobb kerdesem.
2015. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondhatod nekik, ha eddig normálisan álltak hozzád.
2015. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Mért szülném a szüleimnek???

Jól keresek, nyugodtan maradhatok vele otthon. DE, ha némi segítség kell, nem anyagi, bármilyen- esetleg valahova el kell mennem sürgősen, akkor rájuk számíthatok.

Mért kell egyből bántani azt, aki egyedül vállal gyereket?

Akár 2 év múlva is egyedül maradhattam volna, amikor már ott a pici, akkor mi van? SEMMI.

Az tény, hogy a saját hülyeségem, hogy eddig hittem, legalábbis hagytam magam meggyőzni dolgokról, de szerintem felelősségteljes, érett döntést hoztam azzal, hogy igenis megtartom, EGYEDÜL, saját erőből eltartom, felnevelem... Ahol van anya-apa, ott is előfordul, hogy néha a nagyszülőnél köt ki a gyermek. Mert mondjuk apu külföldön van, anyának dolga van, amit nem halaszthat.

Másfelől, ahol együtt van anyu- apu, ott is lehet beteg a gyerek, ugyanúgy otthon kell maradni táppénzen, mi a különbség?

És meg merem kockáztatni, hogy simán van, ahol a 2 szülő nem keres annyit, mint én egyedül, hogy az anyagiaktól ne kelljen félnem.

Nem kell(ene) személyeskedni, de így ezek után, már simán el tudom képzelni, te milyen megkeseredett lehetsz...

2015. febr. 4. 08:59
 24/38 anonim ***** válasza:
Igen mondd el a nagy szülőknek.A lehetőséget megadod nekik akarják e kivenni a részük az unokázásból,vagy marad a tudat valahol van egy.Ettől a világ nem borul össze.Annyira meg ne legyél önérzetes,majd te egyedül mindent.Lesz ép elég dolgod nehézséged.ha más kép nem a párod vegye csak ki a részét a gyerekből fizessen utána.Beteszed neki takarékba.Az amúgy is az övé.ha már igy kifordult mögüled ne élvezze annyira a gondtalan életét.
2015. febr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
28%
Valójában evahnak igaza van! Ugyanis a kerdező hölgy szertetői státuszban esett meg. Az Apa a gyereket Nem akarta, és ezt mondta is. A hölgy gyógyszer mellett lett terhes. Ez a gyerek Apjára nézve átverés. Az máskérdés, hogy ő csalta a feleségét, de gyereket nem akart!
2015. febr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%
Elolvastam a torteneted, egy egoista, torteto, sunyi kigyo modjara oldod meg a dolgokat. Igazad van egy gyerek mindenhova belepo. A feleseget letojod, az Apa donteset szintugy, az elejen majdnem sajnaltalak, de ha jobban belegondolok, megerdemled a sorsod, senkire nem vagy tekintettel.
2015. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Akik lepontoztak, azoknak csak a feleseg helyzetet kivanom, mikor megtudja! ez tok jo, ha egy szeretorol van szo akkor meg mindenki ku...vazza? ;)

Nehez a noket megerteni!

2015. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Egyrészt, nem kértem, hogy bárki sajnáljon.

Másrészt. Én vagyok az önző, akit átvertek?

Harmadrészt, akit folyamatosan csalnak, az tehet róla. Mert ha csak 1-1 véletlen alkalom, az más, ott csak a nő/férfi hirtelen lángolt, de amikor hónapokig évekig folyamatosan, ott komoly gondok vannak, és magába kell tekintenie megcsalt félnek is. (És igen, engem is csaltak már, és megtaláltam magamban a hibát, és meg is érdemeltem, szóval nem "csak úgy" mondom)

Negyedrészt mért tudná meg a felesége? (bár, ha tényleg válófélben vannak, akkor meg nem rohadtul mindegy??)

2015. febr. 4. 11:43
 29/38 anonim ***** válasza:
Szep es nemes gondolataid vannak! Nem te vagy a lotyo a feleseg a hibas... Na kedves felesegek o a kis szegeny szerencsetlen atvert no, aki egyedul maradt. Kezdem erteni miert. VELETLENUL 2* lett terhes, nem direkt! Azt nem tudom, hogy veletlenul hogy lehet terhesnek lenni?
2015. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
79%

Jajj istenem, mi lett itt...


Én voltam már "szemét lotyó", akit ugyanúgy hitegetnek, aki vár, mert SZERELMES (MEKKORA KIB**SZOTT BŰN SZERELEMBE ESNI), esetemben, hogy épp egy nős férfi volt érzelmeim tárgya, csak utólag derült ki, de addigra nem tudtam mit tenni, 3 évig játszottuk ezt, oda meg vissza voltam érte, ő füttyentett én ugrottam.


Voltam a megcsalt feleség, és egyet kell értenem a kérdezővel, bennem is ott volt a hiba. A második gyerek után elfelejtettem milyen nőnek lenni, levágattam a hajam, nem festettem magam sosem, csak a melegítőnadrágot vettem fel, semmi olyat, amiben nőnek tűnök.. Persze, szarul esett, hogy a férjem megcsalt, ahogy az is, hogy elhagyott. De ÉN tehettem róla. Ő közeledett, én elhárítottam, hogy akart volna egy ilyen nőt bármilyen férfi is?!


A kérdezőt most bántod, a kedves "apukára" meg nincs egy rossz szavad sem? Ez azért elég vicces. Az tök normális, hogy másfél éven át hazudott 2 nőnek, ebben semmi rossz, őt még sajnálni is kell, mert a kérdező megtartja a babát?

ítélkezni mindig k***a könnyű.

Ha ennyire fosott attól, hogy tényleg gyerek lesz, húzott volna gumit a f***ára!!! Nem kell "direkt" teherbe esni. Van akinél a tabletta egyszerűen nem működik ahogy kéne. Egy egyszerű hasmenés hó elején, és 1 hónapig nem 99%-os a védettség. (Sőt az én dokim azt mondta anno, akár egy aspirin is ronthatja a hatékonyságot, pedig az nincs a listán, hogy számítana. Vagy 2 pohár bor. BÁRMI- csak akkor már azt mondják nem úgy volt használva, ahogy kell)

És nem, nem mondom azt, hogy a kérdező jól tette, hogy szerető volt. De én igenis sajnálom, mert mégiscsak átverték. És valahogy apucit nem tudom.

Részemről még azt is megérdemelné, ha a kérdező a gyerektartásért is elindítaná a pert, amikor megszületik...

Fújj, gusztustalan. A védekezés legyen a nő feladata. De ha valami hiba csúszik bele, akkor azért is szemét, mert nem akarja elvetetni a gyereket?

2015. febr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!