Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamámmal mit tehetnék,...

Joker0012 kérdése:

Nagymamámmal mit tehetnék, hogy normálisabb legyen?!

Figyelt kérdés
Van egy nagymamám aki törvényes gondviselőm, de úgy beszél velem mint valamien kutyával, néha-néha normális,szinte semmit nem tehetek, most járok egy lánnyal, és ő folyton k*rvázza, csúnyán beszél róla sstb... 17 éves vagyok, és soha nem tudok elmenni tőle sehová iskolán, és bolton kívül, már nagyon unom a pofáját, mindenkifelett uralkodni akar, és mindig mindent úgy szeretne, hogy neki legyen jó, szerintetek mit tehetnék, hogy végre hadjon békén??? még 6 hónap és nagykorú vagyok <3

2015. febr. 25. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
az,hogy nagykorú leszel nem jelenti azt,hogy minden rendben lesz.ha lépni akarsz majd onnan kell egy rendes állás,albérlet,stb.ezek nem egyszerű dolgok elhiheted.valamint addig míg kiskorú vagy van beleszólása a dolgokba.ülj le vele beszélgetni mint felnőtt a felnőttel és mond el neki a véleményedet a dolgokról és azt,hogy mit szeretnél.
2015. febr. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen... másik probléma, hogy vele nem lehet megbeszélni semmit, mert csak a saját hülyeségeit fújja :)
2015. febr. 25. 07:18
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Állj a sarkadra. Mondd nmeg neki, hogy mama, elmentem a haverokhoz, este 8-ra itthon leszek.

Mégis mit csinál a mama, utánad fut? :)

2015. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már volt olyan, de utánna nagyon köcsög tud lenni :p :) van mikor ordít érte stb...
2015. febr. 25. 10:03
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
" még 6 hónap és nagykorú vagyok <3" Valóban. Akkor már el tudod magad tartani, nem fogsz a "köcsög" nagyanyád gondoskodására szorulni? (egyébként: valamiLYen, haGYjon, mindenki felett)Van valamilyen elképzelésed, mit akarsz akkor? Meg fog szűnni a gyámság, akkor rak utcára a "néha-néha normális" nagyanyád, amikor neki úgy tetszik. Ezeket végig gondoltad??
2015. febr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem fog az utcára tenni, mivel a saját lakásom, azaz 18. Életévem betöltése után lesz az én házam :) nem ő tart el, hanem inkább én gondoskodom róla, abból a pénzből amit apámtól kapok... Apámhoz csak azér nem költözöm, mert a barátnőm itt lakik :)
2015. febr. 25. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha az úgy igaz, ahogy most írtad, mi a gond? Ha te vagy az "eltartója", a te házadban lakik.....
2015. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Egyik füleden be, másikon ki. Vedd hülyére a figurát, pl. ha lehülyéz téged, akkor kezdj el makogni mint egy majom vagy morogj mint a kutya s rohanj be a szobádba.


Valószínűleg még jobban felpaprikázza magát, de te legalább jól szórakozol :D

2015. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
76%

Azt is mondhatod neki ha az a te házad hogy: Szeretlek nagyi ,de ha nem teccik lehet pakolni.

Meg fogalmazhatod szebben is de a lényege ez.

2015. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!