Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nem láthatom az unokámat....

Nem láthatom az unokámat. Milyen lehetőségeim vannak így?

Figyelt kérdés

Fèl ève született meg a leg kisebb unokám. Azóta csak párszor látam.

A menyem nem engedi a fiam meg behódol neki.

Ha mentem ès èpen arra fele jártam beugrottam volna, de nem engedett be a lakásba utána írt, hogy mièrt nem szóltam. Nem hiszem hogy akkora baj az hogy bemegyek 2percre ès nem szólok elötte, nem is mindig van pènz a kártyámon nem tudok szólni.

Ha a fiam otthon van egynapot arra biztos hogy kitalál valami programot, hogy nincsenek otthon hogy ne tudjak átmeni


A saját szüleihez kèt naponta viszik hozzánk egyszer se hozzák fel.

Ezt mondtam már a fiamnak. Azt mondja hogy azèrt nem hozzák fel mert a kutya meg a macska van a lakásba meg cigizünk. Ha jönne a kisfiú akkor persze nem cigiznènk addig.

De így sem hozzák fel. Nem tudom ezek nem akkora nagy dolgok, az èn időmben is cigiztek meg állatok voltak a gyerekek körül de senki nem kènyeskedett ennyire ès egyiknek sincs baja.


Van valami amit tudok tenni hogy felhozhassam a gyereket? Vagy hogy elvigyem setalni?



2015. júl. 19. 12:39
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Magátol lett birka viselkedèse.

Igen azèrt mennèk csak az unokámmal mert a menyem akkor csak folyton agódna valamin. A gyereket nem vehetnèm ki a kocsiból, erra arra ne menjünk mert sok az autó.

Ostibaság a gyereket meg tudom nyugtatni èn is.

2015. júl. 19. 18:30
 32/41 anonim ***** válasza:
55%

Foglalkozzál akkor a lányod gyerekeivel, én sose értettem egyesek miért futnak olyan szekér után, ami nem veszi fel őket.

Én már a kérdésed és a kommentjeid alapján is rosszul vagyok tőled.

2015. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
65%
Egy végtelenül buta és önző ember vagy. Szóval ne csodálkozz...
2015. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
74%

Téged tényleg nem az unokád érdekel, hanem az, hogy minden úgy legyen, ahogy te akarod. Ha az unokád érdekelne, akkor képes lennél a találkozás érdekében ALKALMAZKODNI.

Őszintén sajnálom a fiad...

2015. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
7%
A menyednek arra volt szüksége,hogy a fiad elvegye és utána mindent tehet,amit akar!
2015. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
68%

Többször írod, hogy nincs pénzed a telefonon, nekem ez nagyon furcsa.

Akarsz valamit, jelen esetben látnia gyereket, de nem tudsz rászánni 1500-3000 ft-ot, hogy fel legyen töltve mobilod?

Ennek viszont többszörösét elköltöd cigire havonta!

Akkor mit is akarsz te?

Nem babázni, hanem cigizni!

Egy doboz cigi 1000 ft körül van, gondolom napi 1 doboz elmegy. De ha nem, akkor is furcsa.

Én meg ezt nem értettem sosem, hogy a rengeteg dohányos mindig sír, hogy semmire nincs pénze, de lazán elmegy havi 20-30 cigire!

Ebből nem tudnál egy icipicit arra fordítani, hogy feltöltsd a mobilod?

2015. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
25%

Ott vannak a lanyod gyerekei , foglalkozz azokkal, ezeket meg sz.rd le a kolyokkel egyutt.

Ha meg majd jol jonne a segitseg nekik, rohogd kepekn oket.:)

A sok frusztralt hulye libus velemenyere meg ne adj.

2015. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
22%

Hogy ti hogyan irtok és beszéltek?Amikor a menye hozzáment a kérdezõ fiához nem érezte rajta a büdöset?Volt gusztusa hozzá?

Nem csodálom,hogy ennyi válás van manapság!

2015. júl. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
42%

"Amikor a menye hozzáment a kérdezõ fiához nem érezte rajta a büdöset?Volt gusztusa hozzá? "


Mit foglalkozott volna azzal, hogy büdös az anyja? A pasashoz ment hozzá a közhidelemmel ellentétben, nem az anyjához. Nem kötelező szeretni egymást, meg játszani a családot. Felnőtt emberek, ha utálják egymást akkor ez van.


Ha mamika meg látni akarja a kölyköt, akkor szedje össze magát és viselkedjen úgy, ahogy a gyerek szülei elvárják. Ha nem hajlandó rá, akkor meg szüljön egyet magának, azzal azt csinál, amit akar, olyan lehet, amilyen lenni akar és babázhat nyugodtan.

2015. júl. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
42%

Elképesztő az a sok rosszindulat ahogy rávetik magukat a nagymamára.

Az hogy megszülte,felnevelte nem érdemel egy minimum tiszteletet egy gyerektől?

Ez a sok frusztrált majd ugyanazt a gonoszságot kapja a saját gyerekétől vissza !

2020. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!