Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányom 1.5 éve kiment Londonba...

Lányom 1.5 éve kiment Londonba dolgozni, itt hagyta nekünk az unokámat, de most kivinné magához, és ott kezdi majd az első osztályt. Hívott engem, hogy egy pár hónapra menjek én is ki, segíteni neki. menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
A párom, akivel 7 éve vagyunk együtt viszont nem akar kiköltözni, kockáztatni az állását.Nekem nincs itthon se rokonom, se munkahelyem. A gyerekemnek szüksége lenne rám, de nem akarom a páromat se elveszíteni, mert szeretem. Ki, hogy döntene?
2013. aug. 12. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal, kössetek kompromisszumot! Én kimennék, de szerintem nem hónapokra, inkább csak pár hétre, max egy hónapra, addig tudna szerintem a párod is nélkülözni téged, a gyerekedet sem hagynád cserben, meg nézelődnél, kirándulnál is egy kicsit!
2013. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek, ha kimész egy hónapra az idő alatt a lányod is kitalálhatja hogyan rendezi majd a napját, hogy a gyereket tudja vinni-hozni. A párod nyilván megérti, hogy segítened kell, talán még neki is jó lenne egy kis pihenés, és ettől még tudtok kommunikálni telefonon/interneten.
2013. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nehéz döntés, köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 12. 00:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek meg , hogy kimész 2 hónapra segíteni, ameddig belerázódnak. Ennyit a párodnak is ki kell bírnia, nem 20 éves kamasz....

A lányod mégiscsak a lányod, és szüksége van rád! Egy psi sem ér annyit, hogy miatta ezt megtagadd tőle, arról nem is beszélve, amelyik pasi ezt nem engedné, egy önző dög lenne és kiábrándulnék belőle azonnal.

2013. aug. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg a középutat. Menj csak pár hétre. Lehet, hogy a gyermekedről van szó, aki több száz km-re lakik tőled, ezért sem szabad kockáztatnod a saját életedet miatta, hadd álljon már végre a saját lábára!
2013. aug. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha néhány hónap miatt elveszítheted a párod, akkor ott gond van a kapcsolattal. Nem 20 évesek vagytok. Én kimennék a helyedben. Meglátogathat titeket, te is hazajöhetsz 1-2x. Ha a kiutazás költségével van gond, 3 felnőtt csak össze tudja dobni legalább 1x a párodnak egy hétvégére. Szállásra úgy sem kell költeni.
2013. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!