Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tennétek, ha a gyereketek...

Mit tennétek, ha a gyereketek félne a nagyanyjától?

Figyelt kérdés
A gyerek 5 éves és valamiért (nem tudom, pontosan hogy miért) retteg az anyósomtól. A nagyi jövőhéten meglátogat minket és a lányom már sírt egy sort, hogy ne jöjjön... :( Tényleg elég akaratos és kötözködő a férjem anyja, de évente 2x muszály elviselnünk...

2015. szept. 9. 15:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem is vagy jó anya, ha a nagymama ellen neveled a gyereket
2015. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezek szerint nem tudtam kifejezően fogalmazni: én valóban nem kedvelem az anyósomat, de a kislányom előtt soha egy szóval se fikáztam.
2015. szept. 9. 19:18
 13/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell erőltetni a dolgot. Mamának a férjed mondja meg, hogy maga alatt vágta a fát, a gyerek nem kíváncsi rá. Annyit nem ér a dolog, hogy a kislány emiatt szorongjon. Nem csinálnék ügyet belőle, meg kell mondani a nagyinak, hogy ez a látogatás most nem jó ötlet.
2015. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
29%

> de a kislányom előtt soha egy szóval se fikáztam

A) "Véletlenül" meghallotta a másik szobából, amikor fröcsögtél róla a férjednek.

B) A gyerekeknek nagyon kifinomultak az antennái. Szavak nélkül megérezte a viselkedésedből, hogy nem szereted az anyósodat.

2015. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
14-es, te is egy rosszféle nagyi vagy biztosan, azért fröcsögsz itt.
2021. dec. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!