Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kedves szülők! Mit szólnátok...

Kedves szülők! Mit szólnátok ahhoz, ha a gyereketek öngyilkos lenne?

Figyelt kérdés
És ha két gyereketek van, és mindkettő öngyilkos lenne mondjuk párév különbséggel?
2015. aug. 20. 14:07
1 2
 1/14 anonim válasza:
98%
El lehet gondolkozni rajta, hogy mi vezetett idáig.
2015. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Magamban keresném a hibát..
2015. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszem, nem élném túl.

Abba én is belehalnék, de rosszabb lenne, ha megmaradnék.

2015. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

Bánat szomorúság ,lehet önvád is. De bele nem hallnék,az élet megy tovább.


Ismerősnél szerelmi bánat miatt lett öngyilkos a gyerek,semmi nem utalt rá hogy ez fog történni. Egy kamasz szomorú ilyenkor,ha szakítanak,de hogy ez ide vezet az senki sem látta előre.

2015. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Én nem vagyok szülő, de, ha lenne gyerekem, és ezt tenné, akkor biztos szomorú lennék és sokat sírnék.

Egyszer azt álmodtam, hogy egy férfi és a beteg fia (valószínűleg rákos lehetett) sétáltak a hegyekben, majd a fiú le akarta magát vetni. Az utolsó kép az volt, hogy az apa a fia nevét kiáltotta, miközben a srác még gondolkodott. Ekkor ébredtem fel, és nagyon szomorú voltam. Nem tudom, mi lett volna az álom vége, de a végső pillanat sokáig el volt nyújtva (talán nem is derült volna ki, mi lett vele.)

2015. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok szülő, de először biztosan szomorú lennék, de nem tudok mit csinálni ha nem voltak elég erősek az élethez. Az öngyilkosság a gyengék megoldása.
2015. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Mentve a többi hasonló kérdéskéidhez. Lassan egy csokorra való lesz átnyujtva annak akinek te nem szeretnéd, hogy a kezébe kerüljön:DD
2015. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kinek kedves utolsó? Te tényleg ezzel foglalkozol? Ennyire nincs életed?
2015. aug. 20. 15:22
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
belepusztulnék, ilyenbe bele se akarok gondolni, 3éves lányom és 1 éves fiam van, imádom őket, meghalnék ha valami történne velük.
2015. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

Aki belehalna annak milyen élete volt gyerek előtt? Abszolút értelmetlen? Van értelme csak egy gyerek miatt élni ? Komolyan nem értem..vagy ez csak valami buta szófordulat?


Nekem is van gyerekem de eszem ágában sem lenne belehalni ha esetleg meghalna. Szomorú lennék nagyon, de attól még millió más célja lenne még az életemnek,ahogy van most is.

2015. aug. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!