Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Pofátlan, szrkeverő nagymama,...

Pofátlan, szrkeverő nagymama, őt védő fiacskája. Mit lehet ebben a helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Szalagavató lesz, a rendezvény egész du/estés (5-9). Nagymama, aki a fia (apu) hívott meg helyettem (én nem is igazán akartam, hogy Jöjjön) múlt héten közölte, nem jön. Mert beteg lesz és fáradt stb. A neki nagynehezen szerzett jegy így a másik nagypapára szállt. Ma közölte, 5-6-ig mégis jön. Én nem akarom ott látni. Nem is vérszerinti mama egyenként- ez ha nem hisztizik nem lett volna baj. Így a nagypapám nem tud bejönni a műsorra. Apu az anyja partján áll, mondván mi hazudtunk múlt héten. nem akarom ott látni azt a picst. Mit lehet tenni? Jogos a kiakadásom?

2015. nov. 17. 19:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy a HP, ha a nagymamádat pcs-nak hívod.
2015. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi 😅✋ :D
2015. nov. 25. 15:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!