Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miert szereti jobban a mamam...

Miert szereti jobban a mamam a tesomat mint engem?

Figyelt kérdés
Amiota megszulettem a mamam mindig szemetkedik velem nem ertem hogy mert csinalja van egy 5 evvel idosebb tesom ot mindig is jobban szerette mindig o a jo gyerek o mindent jobban csinal nalam engem mindenert szekal ezt a szuleim is tudjak de ok se ertik hogy mert szereti jobban nagyon sok penzuk van a tesom ker valamit megkapja en nevnapomra szerettem volna egy taskat de azt mondta hogy.nem kapom meg a tesom nevnapjara egy BMV et kapott szoval nagyon igazsagos de en nem is allnak vele szoba mert folyton mindenert beszol de akkor meg anyaekal veszek ossze hogy mert nem tudom elviselni es atmegyek hozzajuk nekem kell mindent megcsinalni a tesomnak meg sem kell mozdulnia es azutan lefikazza amit csinaltam tesom egy draga magan gimnazumba jart nem volt olyan jo tanulo en negyes otos vagyok mondtam hogy en is oda szeretnek menni en nekem nem fizeti mert en ugyse fogom sokra vinni maximum egy szakmunkasba felvesznek egyszeruen nem ertem mert ilyem velem ha meg a tesomat jobba is szereti azert ennyire nem kene kimutatnia

2015. dec. 22. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Egyrészt tudomásul kell venni, hogy az első unoka, az mindig a csoda, amikor a nagyszülő végre megint átélheti, hogy milyen kézbevenni egy csecsemőt, aki valamilyen módon őhozzá tartozik. Másrészt emlékeztetheti őt egy olyan személyre, akit nagyon szeretett annak idején fiatalkorában és most azt az érzelmet ráruházza a szeretett unokára. Te meg ne foglalkozz mindezzel, hanem tanulj és többre viszed majd, mint a bátyád.
2015. dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:
22%

tesó névnapra "BNV-et" :D :D


Te meg táskát se!


és Te szereted a nagyszüleidet? vagy csak irigykedsz?

vagy csak nagyon unatkozol?


esetleg kérdezd a mamát???

2015. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Katyvasz az egész. Szépen tagolva fogalmazd már át. És ne az legyen a válasz, hogy "telefon", mert azon is lehet értelmesen írni.
2015. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Hivd félre kerdezd meg addig fagasd még tiszta választ nem kapsz ha pozitivan értékeled akkor . ha negativan akkor mondd neki többet nem vagy a nagymamám te kur va
2015. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egyik "barátnőm" is mesélt hasonló sztorit. A két kisebbik tesó megkap mindent a nagyszülőktől, ő meg semmit. Aztán kiderült, h azért mert neki más volt az apukája.
2016. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanez van nálunk is báttyámat sokkal jobban szereti mamám még be is vallota hogy azért mert 7 évig csak ő volt, nekem még a szülinapom se tudja....
2016. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!