Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Az enyém meghalt, azért...

Az enyém meghalt, azért kérdezem. Miért van szüksége egy 20 éves lánynak a nagymamájára, és milyen programokat csinálhat vele, ha a nagymama egyébként fiatalos, modern?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármit amihez mindkettejüknek kedve van.


Tavaly tavasszal mi wellnessezni mentünk el, de járunk színházba, múzeumokba és stb. Ezeket a dolgokat szeretjük mindketten. 20/L

2016. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, mit szeretnek mindketten. Mi leginkább beszélgetni szoktunk, mivel anyukám nem olyan, akivel meg lehetne beszélni bármit is. Az aktuális barátom is vele beszéltem meg, és öltözködésben is ő segített (sok 40 éves megirigyelhetné, olyan csinosan és ízlésesen tud öltözködni!)
2016. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mit nem adnék azért ha az én mamám még élne...olyan jól elvoltunk..és ő nem volt modern. mindig mesélt, hogy régen milyen volt az élet..egy csomó mindent..rengeteget sétáltunk, kártyáztunk, főztünk stb, és én sem voltam már gyerkőc.
2016. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem már nincs nagymamám, de a barátomnak fiatalos nagyija van. (csak 70, barátom 25)

Amikor kisebb volt, akkor utaztak is együtt. Iskolaszünetekben mentek simán nyaralni, de most is járnak pl színházba.

2016. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az én mamáim sem élnek már :(

De van olyan közel 80 éves néni, akivel tök jól el tudok beszélgetni. Érdekes, hogy más szemszögből látja a dolgokat, egy csomó életbölcsességet lehet tőle tanulni.

Egyébként meg bármilyen programot tudnak csinálni, ami mindkettejüket érdekli (kirándulás, utazás, kiállítások, mozi, színház, közös vásárolgatás stb.)

2016. jan. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!