Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamam mindig ordit...

A nagymamam mindig ordit velem. Mit tegyek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

A nagyszuleimmel elunk mar kiskorom ota es tavaly felevben nagyon rossz lett a matekom es azota szinte minden nap ordit velem a nagymamam.Mindig szid, hogy mert nem vagyok jo tanulo(de nem tehetek rola) mindig tanulok 3-4orakat de akkor is ez van.Szo szerint a szunetekbe se mehetek sehova mert otthol kell lennem es az o ordibalasat hallgatnom.Felek hazajonni a sulibol mert nem tudom hogy mit fog velem csinalni.Anyukam meg reggeltol estig dolgozik es mindig amikor hazajon elmondom ezeket neki de sose hisz nekem es a nagymamam meg szepiti hogy en ordibalok vele amikor megszolalni nem merek.

Kerlek segitsetek mert mar nem birom ezt:((

Koszonom elore is a valaszokat:)

14/L



#A nagymamam mindig ordit velem
2016. márc. 24. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
ha van telod ! feddfel az ordibalast telora a nagyid tudta nelkul es jatsz le annyukadnak > akkor majd elhiszi
2016. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt:)
2016. márc. 24. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az 1.-vel
2016. márc. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is etlz jutott eszembe😄
2016. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy bézbózütőt és fenyegetsd meg vagy,ha ezt nem akarod akkor kérdezd meg,hogy ő milyen tanuló volt :D
2016. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire végig olvastam, nekem is egyből az ugrott be, hogy hangfelvétel :) Szóval ahogy fentebb írták. Ne csináld feltünően, és ne mond neki azt, hogy : "Na látod, most majd megmutatom Anyunak, hogy milyen vagy". Hallgasd végig és egy szót ne szólj vissza. Ha Anyud megjött mond el neki, hogy mi a helyzet, ha a mamád megint tagadja, vedd elő a felvételt. Majd akkor elhallgat. Különben ilyen légkörben nem is csoda, hogy nem vagy színötös. Az ordibálás, folyamatos stresszhelyzet, nagyban befolyásolja az embert. Nem tudsz koncentrálni semmire, úgy ahogy kell.
2016. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Süket szegény!
2016. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
61%

Lehetőségek:

lődd le

gyermekvédelem

heroin (sok)

2016. márc. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vas megye?
2016. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A felvevős módszer segít... láttad volna az oktatómat, hogy besz*rt, mondjuk azt hitte fényképezem, de nem baj az :D Amúgy a bizonyíték legyen meg, ennyi a lényeg.
2016. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!