Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kórházi hullaházban el lehet...

Kórházi hullaházban el lehet búcsúzni a halott nagyszülőtől?

Figyelt kérdés
Ma délután a kórházban meghalt a nagymamám, holnap megyünk intézni a papírokat. Nem voltam még ilyen helyzetben, ezért nem tudom, hogy ilyenkor be lehet-e még menni, hogy utoljára lássam, mert hamvasztani fogják. Szeretnék tőle elbúcsúzni, ha lehet. Ha valakinek van tapasztalata, akkor szeretnék tanácsot kérni, köszönöm.
2016. ápr. 5. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Kórházfüggő.

De lehet hamvasztás előtti búcsúztatá is és akkor megnézheted,bár èn nem ajánlom.

Rèszvètem

2016. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Régen háznál volt a halott, amíg el nem temették. Nekem nem csak azt tiltották meg, hogy a halott nagyapámat lássam, hanem még azt is, hogy a kórházban megnézhessem, amíg még élt.
2016. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
Igen meg lehet, ugyfelfogadasi idoben, uvegrn keresztul.
2016. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
97%
Ezt gondold át, megmarad benned az a nagymama kép amit te átéltél mindidáig, vagy utoljára holtan akarod látni...
2016. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Patológián dolgoztam 2 évig. Mi nem nagyon engedtük. Részvétem.
2016. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
En a temetot hivtam fel es ott kertem,hogy hamvasztas elott had lassam meg. Minden tovabbi nelkul engedtek. Adtak egy idopontot es a ravatalozoba kivittek ahova bemehettem. Egy or viszont bent volt egyedul nem hagynak vele. Nem bantam meg es nem az ottani latvany maradt meg bennem. Persze emlekszem ra milyen volt ott, de min den pillanatra is az eletebol. Muszaj volt ujra latnom es orulok,hogy igy dontottem.
2016. ápr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
En orvosira jarok Budapesten. Itt engedik uvegen keresztul 1x.
2016. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sephoris válasza:
89%
Kórházfüggő, sajnos. Engem még az élő édesanyámhoz sem engedtek be. De a krematóriumban van rá külön lehetőség, hogy megnézhesd és elbúcsúzz tőle. (nem tudom h fizetni kell e kulon érte)
2016. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Egyetértek a tanácsokkal, ne akard megnézni. Hacsak nem rendelkezett ellene, a kórházi halál miatt volt boncolás, utána meg olyan igénytelenül varrták össze azokat a halottakat akiket én láttam, hogy az valami félelmetes. Ne rontsd el az emlékeidet róla ezzel, mert nagyon erősen beléd fog vésődni a látvány, ha megnézed.
2016. ápr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Én teljes mértékben megértem, hogy még utoljára látni szeretnéd, hogy végső búcsút vehess tőle, és ezzel méltó módon lezárhasd kettőtök kapcsolatát.
2016. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!