Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nyagymamamám folyamatosan...

A nyagymamamám folyamatosan zaklat, személyesen, munkahelyen lehord mindennek. Nincs nyugalmam fenyeget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felnőtt ember vagyok aki szeretne nyugodtan élni. Szeretnék feljelentést tenni ellene de félek mert őt ez teszi boldoggá élteti ha valakivel háborúskodhat és ha valakit tönkre tehet.Teljesen beszámíthatatlan nem normális amit művel már volt nemegyszer hogy bizonyítékokat gyártott hogy rámfoghassa én tettem. És természetesen szegény öregnéni elsírja magát mindenki neki ad igazat és őt sajnálja. Teljesen elvagyok keseredve a keze elér mindenhova ez élteti már mindenki elfordult tőle mégsem áll le. Ha feljelentem félek a pereskedésnek soha nem lenne vége, hiszen ő is állandóan jelentgetne. Mindenre képes.

2016. júl. 22. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, Kedves Mama, hagyjon békén, és szakíts meg vele minden kapcsolatot. Hogy került egyáltalán a munkahelyedre?
2016. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kinyomozta hol dolgozok. Lejàrat. Fenyegetőzik. Rengetegszer mondtam már neki hogy áljon le de felesleges. Primitív szamító ember. Élvezi a cirkuszt.
2016. júl. 22. 14:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne cirkuszolj vele. Ha bemegy a munkahelyedre hívj rendőrt, és bármit csinál vagy mond a mama ne reagálj! Mintha ott sem lenne.
2016. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondom

Szakíts meg vele mimden létező kapcsolatot. Egyébként hány éves?

2016. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj neki mindenre van módszere. Ès egyébként is egy boltban dolgoztam. Rafogta hogy vásárolt. Szinte nincs ami megállíthatná.
2016. júl. 22. 14:26
 6/17 A kérdező kommentje:
64 èves, es en megszakítottam a kapcsolatot de nem érti és kinyomozza az új telefonom a matavos telefont meg èjjel is hívja. És a pàrom családját meg nem akarom hogy zaklassa.
2016. júl. 22. 14:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le a számát.
2016. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd fel zaklatásért és kérj távoltartási végzést. Ha már van ilyened, azonnal ráhívhatod a rendőröket, amikor megsérti. Amúgy konkrétan mivel zaklat? Van valami ügyetek?

Vagy költözz olyan messzire, amennyire csak tudsz.

2016. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Skizofrén, egy nagy adag rosszindulattal. Az idegenek felé bűbájos, még ő az áldozat, amikor kettesben maradtok, akkor támad. Mintha két személyiség lenne.


Nem akarlak elkeseríteni, de nagymamám ugyanilyen volt. Kihívtuk a mentőket, mert kikelt önmagából, erre nekik előadta a bűbájos, meg nem értett nénit. A mentősök el akartak menni, én könyörögtem nekik, még a lakásban voltak, de mamám azt hitte már elmentek. És anyunak volt annyi lélekjelenléte, hogy benyitott a mamához, aki folytatta az őrjöngését és ezt hallották a mentősök is, visszajöttek és elvitték. Kb. 3 napra. Hiába hallották ők is, nem lehetett bent tartani a kórházban. Szóval maradt a költözés lehetősége, anyuék addig feljöttek hozzám (kétgenerációs ház) és elkezdtünk lakást keresni, hogy inkább vidékre költözünk, de el tőle. Ő meg tartsa fent a hatalmas házat a nyugdíjából, ahogy akarja. Először nem vette figyelembe, kiröhögött, aztán mikor véletlenül ő vette fel az ügyvéd telefonját, hogy menjünk aláírni a szerződést az új házra, akkor mondta, hogy rendben ő elmegy idősek otthonába.

Egy rémálom volt az a 2 év.


Nagyon sajnállak, szinte lehetetlen lesz őt leállítanod. Csak ha tudnál költözni és új munkahelyre menni, hogy követni se tudjon a lakásodtól, azt látom megoldásnak. Vagy jól megverni. :-(

2016. júl. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A telefont kapcsold ki/halkítsd le éjszakára. De szerintem be is lehet állítani hogy letiltod az ő számát.


A főnököd hogy áll ehhez? Beszéld meg vele hogy legközelebb hívjon ő rendőrt, mondván a nagymamád akadályoz a munkavégzésben. Vagy a biztonsági őr.

2016. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!