Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagyon megbántottam, hogy...

Nagyon megbántottam, hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma nagyon megbántottam a nagymamámat..pedig imádom, ő a mindenem!!Az életem adnám érte,tűzbe mennék érte!Nekem ő a legfontosabb....:(

Úgy megbántottam hogy elkezdett síni.Egy szóval bántottam meg....Persze nem ilyen csúnya szó,hanem egy ilyen általános,de neki mégis nagyon rosszul esett....azért szítottam így,mert ideges voltam,rossz kedvem volt... Utána mondta hogy nem haragszik,felejtsem el a dolgot már túl lépett rajta.De nem!Ismerem!Nem mondja de megjegyezte és fáj neki..:((

Hogyan engeszgeszteljem ki???Nagyon sírok már több órája,utálom magam.Ő nem ezt érdemli tőlem....mindent megtesz értem.Csodás nagyszülő,és remek ember!!Hogy engeszteljem ki? :'(



2016. júl. 26. 23:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok!:)

Sorry hogy érzékeny vagyok!Én fogol még bocsánatot kérni egy idegentől,aki lehülyézi a családomat!Nem de?Gondold át még 1x! ;)

2016. júl. 27. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!