Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamám piszkál a pattanás...

A nagymamám piszkál a pattanásaim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/L

Mindig mondja, hogy alapozózzam le a fejem, mert így nem mehetek sehova, hogy nézek ki.

Undorítónak érzem magam.

Állandóan vesz valami kencét, korrektort, karácsonyra alapozót kaptam tőle...

Szeretem és tisztelem, becsülöm, de ez kicsit sok, nem?

Vagy ez normális?



2016. aug. 28. 14:30
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
90%
Nagyon szomorú, hogy a nagymamád olyan dolog miatt kritizál, amiről nem tehetsz, legközelebb nyugodtan vágj vissza úgy, ahogyan az első válaszoló is javasolta. A megfelelő bőrápolást viszont valóban érdemes most elkezdeni, annyival könnyebb dolgod lesz vele később. A drogériás és bolti termékek nagy része sajnos tele van irritáló anyagokkal, ezért érdemes áttanulmányozni a Krémmániát és különböző bőrápolási oldalakat (különösen a Szépségrecepteket), hogy kialakuljon egy bőrápolási rutin. Ha a ciklusoddal is gondok vannak, elképzelhető, hogy hormonális a probléma, ilyenkor készítenek egy hormonvizsgálatot, és kapsz kezelést. Ha nem hormonális, akkor a megfelelő bőrápolás hatására ki fog tisztulni a bőröd. :)
2016. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
32%

az én egyik nagyim is ilyen gonosz volt.

Mindig mikor meglátott,egyből mondta,hogy miért piszkálgatom,nyomogatom ki a pattanásokat.

Pedig nem piszkálattam annyira sose , ráhagytam,bólogattam.

Nem kell a nagyikat véresen komolyan venni.Ahogy öregszenek,egyre jobban megfeledkeznek önmagukról,elbutulnak. Nem kell rájuk haragudni

2016. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Szolj neki hogy rosszul esik es magaval foglalkozzon. Plusz ne alapozot vegyen hanem teafaolajat ami leszaritja. Az alapozo eltomiti a porusokat csak.
2016. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12%

Jegyezd meg, hogy biztos ő is volt pattanásos...most meg ráncos.

Szrd le, nem te vagy a világon egyedül pattanásos. Meg abban a korban vagy, szóval ezen nem kell rágódni.

Az alapozó stb től meg lehet csak rosszabb lenne. Belemegy a pólusokba a kencefice/nem "lélegzik" a bőröd.

Ha meg nem vagy egy fedél alatt a mamáddal ne menj hozzá egy ideig/ ha veletek lakik nézz át rajta, direkt menj el mellette mintha ott se lenne...talán észbekap hogy megbánt vele.

Inkább mondana tippeket mivel kezeld/tisztítsad, az helyett hogy beszól.


Nekem anno egy cigo asszony szolt be mindig: Biztos nem sze+€lek, az az én bajom.

Mondom: Még szép hogy fiatalon nem fetrengek pasival.-.-"


19éves korom fele múltak el, utána csak hébe hóba kipattogtam, de a stresz miatt ><

A te korodban csak picit javítani lehet a bőrön, de eltüntetni nem fogod tudni, majd kinövöd.

Idősebb korba rossz étkezés, stresz, s régi miteszerek nem eltávolítása miatt lehet ragya valaki.

(láttam egy 40-45ös éveiben járó pasast akinek nem voltak eltávolítva a több éves megnőtt miteszerei 1-3mm esek o.o jó csúnya kifeszült pólusai vannak- kiszedné szerintem kráterek lennének a fején. )

Megnézném mamád bőrét mennyire is hibátlan, ha az unokát megszólja ><

(olyan érzékeny az ujjam, hogy nemis figyelek oda a bőrre s megtalálom a negyed mm-es miteszert is - fiatalabb pasimat karbantartom ilyen téren is)

2016. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én megértelek, az én mamám is ilyen. Idézem: már megint hogy néz ki az arcod, varacskos a képed, nől a szarvad stb, közben pedig folyamatosan a pattanásokat bámulja. Veszi rá az ócskábbnál ócskább Oriflames kencéket, amiket egy használat után kivágok a kukába, hiába mondom neki, hogy nem kell, mert nem jók. Nálam az tette be a kaput, hogy állandóan nyomkodni akarja őket, sokszor koszos kézzel.
2016. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
94%
inkább fizessen be a nagyi 3 hetente kozmetikushoz, azzal jobban járnál
2016. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig nagyon vékony vagyok, és mamám mindig olyanokat mond, gebe, stb. Nem tudok hízni, apukám ilyen fajta és ott mindenki, engem is a mamám miatt kezdett el zavarni az alakom...

Ne foglalkozz más véleményével, ha te tetszel saját magadnak, akkor ne legyen más fontosabb.

2016. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy te fogod kiválasztani neki az idősek othonát, szóval szépen beszéljen veled.
2016. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
15%
Alapozot felejzsd el csak rosszabb lesz most vagy a tinikorban elmulik idovel ha nem nyomkodod hanem apolot mindennap az arcod hamarabb kitisztul. Vegyel nagyanyadnak ranctalanito kremet mond meg neki ha az arcod sima ranctalan lesz akkor talan lehet kozod az en arcomhoz na csa huzzal haza pulovert kotni vagy menjel bingozni de ne itt egyen a fene mindennap.
2016. szept. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
31%
Egy jó régi székely hagyomány. Reggel az első pisilésedkor pisilj rá a vatára, kend be az arcod vele, kb. 10 percig hagyd magadon, és mosd le. Kb. 3-4 napig ismételd meg. Nekem bevált.:) 13/Fiú
2016. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!