Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Örülnétek, ha az unokátok/dédu...

Örülnétek, ha az unokátok/dédunokátok minden héten meglátogatna, vagy soknak éreznétek?

Figyelt kérdés
A dédpapámról lenne szó. Tavaly vesztette el a feleségét (dédmamámat), és azóta egyedül él. Arra gondoltam, hogy rendszeresen meglátogatnám, de heti egy-másfél órát nem éreznétek soknak? Vagy kéthetente menjek? Nem akarok a terhére lenni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 18. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyàltalàn nem érezném tehernek, örülnék, hogy tudok kivel beszélgetni:)
2016. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon kedves gesztus tőled, hogy ennyire törődsz vele és biztos örülne most a társaságodnak. ❤
2016. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Tőle kérdezd. Az, hogy itt ki minek örülne, nem jelent semmit.
2016. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Biztosan örülne, mivel a dédapád, gondolom nem lehet túl fiatal, nem hiszem, hogy sok elfoglaltsága lenne, örül, ha valakivel tud beszélgetni.
2016. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, engem a mamáim is mindig hívnak, az egyik azt mondta hogy mehetnék minden nap. Ahol most lakok, a szomszédomban van egy öreg néni, aki sokszor áthív engem beszélgetni, mert egyedül érzi magát. Ezek alapján szerintem örülne neki, mivel idős gondolom inkább otthon van, sokszor egyedül, jobb neki a társaság. Persze megkérdezheted tőle, hogy zavarja-e, úgy tisztább de szerintem nem fogja bánni hogy ilyen gyakran mész (egyébként a heti 1 nem olyan nagyon sok hogy zavarná szerintem)
2016. szept. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Unokából soha nem sok. :-))
2016. szept. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nagyon fog örülni neked minden héten!!! :))

Ha esetleg kezdenél a terhére lenni (amire szerintem kb. 0% esély van), azt úgyis fogod érezni. Akkor majd kérdezz rá, de addig csak menj, és látogasd, amilyen gyakran csak neked jólesik! Nagy örömöt fogsz szerezni neki biztos vagyok benne. :)

2016. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
3asnak is igaza van. Ezeket azzal kell megbeszélni, akiről szó van. Feltételezések, amik itt elhagyzottak igazak is lehetnek. De nem jó rá szokni erre.
2016. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
42%

Én nem örülnék, ha minden héten jönne hozzám az unokám. (Annak ellenére, hogy "öreg" vagyok, rengeteg elfoglaltságom van és nem feltétlen öröm, ha megzavarnak)


A javaslatom: mielött odamégy hozzá, elötte hívd föl, hogy ráér-e, és van-e kedve ahhoz, hogy meglátogasd.

2016. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem a dédpapáddal beszéld meg. De te ismered is őt, legalábbis jobban, mint mi. Annyit tudok csak mondani, hogy ha alapvetően nem egy magának való, teljességgel zárkózott, remete alkat, akkor örülne a látogatásaidnak.

Ha sok neki, akkor azt tudni fogod, mert sűrűn kitalál más programokat, azt mondja, nem ér rá, szóval ezek alakulnak majd maguktól.

2016. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!