Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kamaszok akik nagyszülőkkel...

Kamaszok akik nagyszülőkkel laknak? Tapasztalokat tudnátok írni? Itt olyan kamaszokra gondolok akiknek a szülei pl kulfoldon dolgoznak ezert a nagyszuleivel elnek.

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 09:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyan tapasztalokra gondolok hogy mit csinalnak mashogy mint a szuleitek vagy hogy már elég idősek ezért sokszor furcsán viselkednek. Vagy a régimódi nevelés miatt konzervatívak es nagyon sporolnak. Ilyesmik:)
2017. máj. 1. 10:00
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

1 évig laktam mamámmal. Nem volt egy leányálom.

-Reggel 6kor már keltett,hogy elkèsek az iskolából (délelőtt 11re jártam)

-ne egyek a szobában (ő is ott evett)

-ne mosogassak el. Mosogassak el. Egyszer az volt a baj ha elmosogattam,egyszer az,hogy nem.

-ha főztem valamit ,az volt a baj. Ha nem,akkor az. Azt sem tudta mit főzök,de megmondta,hogy azt nem úgy kell csinálni. 😂

-nyáron,este 7kor,készültem elmenni. Aztmondta,hogy ilyenkor már ne menjek sehova. ( 20 éves múltam!!!)

-a voltba zárás előtt fél órával már ne menjek,mert nem illik.

-35fokban ne legyek rövidnadrágban,mert megfázok.

-ha kicsit hangosabban ment a zene/tv,akkor vegyem halkabbra,mert mit fognak szólni a szomszédok (még a teraszig sem hallatszott ki amúgy)

-ne menjek vele templomba. De ha nem mentem,az volt a baj.

-minek fürdök minden nap. Ha meg egy nap kétszer mertem lezuhanyozni nyáron,úgy hogy egész nap dolgoztam,akkor is fel volt háborodva.

-ne cigizzek az utcán,mert mit fognak mondani mások

-ne vágjam le a sövényt,mert én azt nem tudom.

-ne vágjak füvet,mert azt sem tudok.

-ne mossak,mert elrontom a mosógépet

-ne teregessek,mert azt nem úgy kell


Nekem ezek voltak a tapaaztalataim,hirtelen ennyi jutott eszembe. :)

2017. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem sokkal türelmesebbek voltak a nagyszüleim mint a szülei. Éltem legjobb időszaka volt mikor velük lakhattam. Se ordibálás, se kötözködés. Az azért zavart hogy vendégként kezeltek eleinte, semmit se hagytak csinálni. Azután abbahagyták, és úgy már jó volt, igazi családi dolog.
2017. máj. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+m
2017. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nadenden válasza:
59%
A legjobb dolog ami tortenhet egy kamasszal. En minden nyaramat a nagyszuleimnel toltottem a testvereimmel egyutt. Akkor ugyan nem tetszett annyira mert rossz erzes volt h mindug lepasszolnak, azonban mara felnottkent nagyon orulok hogy igy alakult. Hianyzik a regi szigor es tisztelet amire nagyszuleinket tanitottak. Ha most nem is szivlelik majd, kesobb ertekelni fogjak. Persze csak ha kedves nagyszulokrol van szo.
2017. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!