Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » SOS! Mit csináljak? Mit...

SOS! Mit csináljak? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nagyapa biciklijét felvittem a padlásra és eldugtam a szénába. Elakartam dugni előle, mivel azzal megy állandóan a kocsmába, amit én nagyon utálok. Most azt gondolja, hogy ellopták. Szerintetek, hagyjam ott, vagy vigyem vissza a fészerbe?
2017. jún. 27. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Gyakorlatilag el is loptad.

Vidd vissza és valld be, hogy te voltál.

2017. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nem ez a megoldasa, hogy ellopod a bringajat.

Mond el neki, hogy miert nem szereted,ha kocsmaba jar.

Es szerintem tedd vissza:/

Ha elakar menni a kocsmaba, szerintem igy is ugy is elfog.

2017. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

OLYAN KAMUSZAGÚ KÉRDÉSEK EZEK. UNOM MÁR !!!!

1. Ha tényleg eldugtad, tudhattad, hogy hiányolni fogja és nem hozzád megy, hogy add vissza.

2. Ha komolyan gondolja az aggódást, nehogy infarktust kapjon, számukra (pláne ha kocsmajáró) a bicikli kincs.

3. Ha ez igaz lenne, nem itt a neten kérdeznéd meg, hogy mit tegyél.

2017. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert bicikli ut vezet fel a padlasra. paraszthazakban egy lyuk vezet fel a padlasra, alighogy te felvitted oda. Add vissza, mert nagyon ki fog veled szurni az oreg.
2017. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet. Most nagyon megijedtem, hogy a papa kerékpárját elloptam. Megmondtam a mamának, hogy felhúztam a zsákoló csigával a padlásra és a széna mögé dugtam. A mama szerint jól tettem, legalább most nem tud kocsmázni. A kocsma messze van, majdnem 3 kilométer. Most, hogy már a mama tud róla, így talán nem számít lopásnak. A papa még a kútba is benézett és még a pincét is felforgatta. Most kicsit megnyugodott, kiment meggyet szedni.
2017. jún. 27. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Honnan netezel a vályúból?
2017. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lopja a faluházból a wifit
2017. júl. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!