Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvagyok keseredve, mit...

Elvagyok keseredve, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy barátom akivel szoktam kijárni, munkahelyen hála az égnek egész jól kijövök a többiekkel (bár ez sem a legjobb, magyar vagyok de Szlovákiában élek, nembeszélem annyira jól a nyelvet és mindennap ezt kell használnom),többnyire szombaton is dolgozom hogy ne kelljen otthon lennem. A lányok nemvonzódtak hozzám sohasem, valszeg a nagy orrom miatt ( tényleg nagy, középiskolában csufoltak is ezmiatt, meg az utcán is megszóltak).Fél éve megmutettem plasztikai sebésszel de alig látható eredménye lett, van két tesvérem akikkel nagyon beszélni sem tudok,szánalmasnak tartanak,az apám eléggé agressziv fajta,anyámmal egész jól megvagyunk,szabadidömben eljárok futni, tornázok vagy fizikát szeretek olvasni)Szeretnék megismerkedni valamilyen lánnyal, de nincs valami nagy tapasztalatom ez ugyben, munkahelyemen csak szlovák lányok vannak, koszonom hogy végigolvastátok, ti mit tennétek a helyemben? 24f

2017. ápr. 28. 07:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Vannak olyan színészek és színésznők, akiknek hatalmas orruk van, mégis van párjuk. Nem az orr számít, hanem te magad. Egy nő szereti, ha egy férfinak jó a humora, megbízható, egyenes, dolgos, stb. Akire lehet számítani. Ha valaki azt látja (most csak példákat mondok, nem tudom te milyen vagy), hogy az adott manus állandóan késik, büdös, ápolatlan, szakadt, igénytelen, bunkó, figyelmetlen, nagyképű, stb, akkor annak lehet akármilyen szép orra, menekülni fognak előle.
2017. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
a színészeket és színésznöket inkább határesetnek mondanám , mivel nekik kiegyenlíti ezt a hírességuk vagy gazdagságuk,elvégre milyen átlag meber nem akarna járni egy színésszel vagy színésznövel ha éppen az udvarolna neki, még akkor is ha nem éppen zsánere , befolyásra tehetnek szert,az adott átlag ember is híresebb lehet ezáltal,én egyébként ápolt vagyok, és jól öltözködöm
2017. ápr. 28. 07:49
 3/30 anonim ***** válasza:
59%

Amig igy állsz hozzá a dolgokhoz, addig nem is lesz senkid....

Neked kell változni, mert ezt a fajta hozzáállást senki nem dijazza, nagyon nehezen tolerálják a lányok.....

2017. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Én azt, hogy nem csak a munkahelyemen ismerkednék. Az orrod pedig nem lehetett akadály, nem ott lesz a hiba. Az összes hülye azt hiszi, ha valamit megműttet magán, akkor helyreáll a galiba. Pedig ez biztos, hogy belül van!
2017. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
értem hová akartok kilyukadni de tegyuk fel, hogy udvarolna nektek valaki, aki humoros, jópofa , nagyon jó vele beszélgetni , stb. minden jó tulajdonsága megvan, de ha egyszeruen nem tetszik mint férfi (esetemben a tényleg nagy orrom miatt) , akkor járnátok vele csak a tulajdonságai miatt , járnátok valakivel csupán a jó tulajdonságai miatt ha nemtetszene/nemlenne meg a kémia?
2017. ápr. 28. 08:19
 6/30 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó vagyok, az összes előzővel egyetértek, még annyi az enyémhez, hogy komplett idióta is vagy! Nekem például pont a nem szokványos orrok tetszenek egy férfin például, de ezzel ki is zártad magad, hogy "érdekesebb" legyél a többinél! Ekkora ökröt, komolyan!


Meg aki tényleg úgy gondolkozik mint te, hogy a színészek és ismertebb emberek többek azért, mert... és itt jön a felsorolás, akkor te egy full értéktelen kis senki vagy. Sajnálom, hogy nem vagy értékes ember, teljesen másképp látod a dolgokat. Csak a külsőség számít úgy veszem észre. Hisz azért is műttetted meg idióta módon az orrodat, ráadásul ffi létedre :D

2017. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
55%

Azért hoztam fel a színész szakmát, mert ott lehet látni azt, amiről írtam.

Ha viszont igazad lenne, akkor nem lenne annyi gazdag drogos és depressziós.


De mindegy mit írunk, te annyira el vagy foglalva az orroddal, hogy nem tudsz miatta élni, se gondolkodni.

2017. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
nemértem miért nemtudjátok megérteni, hogy engem nem véletelnul csufoltak meg szoltak le az utcán a nagy orrom miatt, tobbszor is megmondták szemtol szembe még a tesvéreim is, hogy fogadjam el ha mindenki a kornyezetemben ezt mondja
2017. ápr. 28. 08:26
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac -olvasd el.

Van olyan értelmes, kedves lány, aki a szellemi-lelki benső tartalmaidért szeretni fog, és ezért szépnek lát.

Ne törődj a csúfolkodókkal, az igazából az ő bajuk.

Van egy svéd gyerekvers, ami röviden és tömören megfogalmazza, amit fent írtam:


Siv Widerberger: Szerelem


Sten-Malténak nagy, vörös és elálló

füle van.

Nekem tetszik

a nagy, vörös és elálló

fül.

2017. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
80%

De, megértelek... ja, nem, mégsem, nem csoda, hogy nincs senkid, ilyen rinyagép tudod kinek kéne.


Engem is csúfoltak, 20x éves koromig, hogy ronda vagyok - tényleg nem voltam túl szép lány, nagy fogak, "betört" orr (örökletes), magas, vékony, langaléta, semmi mellel.


Kb. 16 éves koromig érdekelt, aztán szartam rájuk, mondják csak.


Most, 28 vagyok, egy boldog kapcsolatban. A párom pont azt imádja bennem, amiért mindenki gúnyolt anno, de ha folyton csak hisztizek, akkor elhiheted, hogy sohasem ismerkedünk meg.


Szóval kapd össze magad, felnőtt férfi vagy, nem hisztis kisfiú!

2017. ápr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!