Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért ilyen a nagymamám?

Miért ilyen a nagymamám?

Figyelt kérdés
Nemsokára elköltözünk tőlük a szüleimmel (anyukám válás után visszaköltözött hozzájuk, most újraházasodott) és ez a nagymamámat érzékenyen érintette. Állandóan áskálódik és hazudozik. Egyik nap, mikor fel akartam hívni anyukámat (el akartam kéretszkedni valahová), elkezdett velem ok nélkül ordítani és szidni engem, hogy mekkora fogyatékos vagyok. Majd mikor már én is felemeltem a hangom (ismétlem, nem ordítottam, csak felemeltem a hangom) hogy én ezt nem hallgatom és felmegyek a szobámba, még jobban kiabált és azzal fenyegetett, hogy megpofoz. Felmentem a szobámba. Mikor hazaért anyukám, úgy adta elő a történetet, hogy én lementem és ok nélkül kiabálni kezdtem vele és ő csak csitítani próbált engem. Természetesen anyám egyből jött leszidni, majd 10 perc hegyibeszéd után megjelent mamám és elkezdett mártírkodni, hogy milyen nehéz neki az élet, hogy milyen nevetlenek és lusták vagyunk. Én elmondtam anyámnak a történetet, ahogy történt, erre ketten valami furcsa agymenés hatására arra a következtetésre jutottak, hogy én annyira ,,elmebeteg és idegbeteg vagyok", hogy már nem tudok emlékezni arra, hogy hogyan történtek a dolgok. Anyám nem hisz nekem, a mamám állandóan mártírkodik és mindenki idegbetegnek tart. Csak azt nem tudják, hogy így is mennyi dolgot nem teszek szóvá.

2017. júl. 1. 15:08
 1/8 A kérdező kommentje:
*Nem az első ilyen eset.
2017. júl. 1. 15:09
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert egy rosszindulatu, megkeseredett venasszony, akit sajat magan kivul senki es semmi mas nem erdekel.

Az en mamam is ilyen, reszvetem. Csak nalunk meg ratesz a demencia is egy lapattal.

2017. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk a papámnál ilyen a helyzet. Folymatosan épül le agyilag és a mamám is ,,épül le hozzá."
2017. júl. 1. 15:21
 4/8 Keresztes Bence ***** válasza:
71%
Vedd fel videóra vagy hangfelvételre és mutasd meg anyudnak
2017. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt teljesen random időpontokban csinálja. Mikor nem is számítunk rá. Egyszer normális, máskor ilyen.
2017. júl. 1. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

"és szidni engem, hogy mekkora fogyatékos vagyok. "


A kérdező hazudik. Körülbelül fél éve elterjedt a tini nyikhajok körében, hogy elkezdtek "fogyatékosozni" minden nekik nem tetsző embert.

Így egy nagymama nem beszél, nem is ismeri ezt az undorító szlenget amit a nyikhajok itt egymásra és az életben is használnak.


Úgyhogy kérdező hamarabb ébredj fel, mielőtt kamukat gyártasz!!

2017. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legközelebb próbáld meg újra csak nyomd be a telódon a diktafont aztán meg lehet nagy a pofája a vénasszonynak!
2017. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6.

Mielőtt lehazugozol, előbb gondolkodj kérlek. Egyébként nem szószerint idéztem, ez az én szóhasználatom. Ő más szavakat használ és jobban kifejti. Én csak leegyszerűsítem, a lényeget mondom. Bár minek is magyarázkodom, úgysem fogod elhinni.

2017. júl. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!