Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Segítség utálom a nagymamám?

Segítség utálom a nagymamám?

Figyelt kérdés

Sajnos ez a helyzet.

Egy borzasztó primitív energiavámpír. Egy normális szó nem hagyja el a száját, folyton jajgat,nyafog. Szó szerint 5 percenként. Ha valaki odamegy hozzájuk nem tud vele elbeszélgetni mint a normális emberek, hanem fújja a hülyeséget. Teljesen meg mérgezi a környezete életét. Örökké ráerőlteti a saját akaratát a másikra. 29 évesen még mondaná milyenre vágjam a hajam, hogy vezessen a saját háztartásom. Több kilométer választ el minket,önálló lakáson van,de még akkor is dirigálna nekem 29 éves férfi létemre. Nem sikerül persze neki. A rákos beteg nagyapámat is folyton szidja meg gúnyolja.... Ha elmegyek hozzájuk, nem ehetek annyit,amennyi nekem jólesik, hanem erőszakosan tukmalja rám a kaját, nem erdekli, hogy nem esik már jól. Annyit kell találni,mint egy állatnak. Állandóan zabál mindenfélét, utána nyavalyog,hogy magas a cukra.... Folyton kikészít... Semmi mást nem csinál egész álló nap,mint eszik meg nyafog. Azt pedzegeti,hogy ha meghal nagyapám egyszer, akkor költözzek oda. Hát nem fogok. Képtelenség ép ésszel elviselni az a szemétládát....

Mit csináljak, hogy végre megszabaduljak ettől a sok negativizmustol amit rám zúdít?


2017. febr. 15. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Minimális időt kell vele tölteni. Megváltozni nem fog.

Azt pedig időben szögezd le, hogy nem költözött vele össze semmi esetre sem.

2017. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 longlife ***** válasza:
81%
...Képtelenség ép ésszel elviselni az a szemétládát.... Nagyon erős a jellemzésed a nagyid felől.Ha nem bírod elviselni akkor a főztjéből miért eszel?Addig jó amig megtömöd a bendőd utána már szemétláda?Ember...Tisztelet..Amúgy meg hasonló helyzetben azt tenném hogy leállítom.Ha meg folytatja,közlöm,hogy nagyi nem ezért jöttem,hogy mindig ezt halgassam.Ha azt akarod hogy jöjjek ezekre nem vagyok kíváncsi,nem érdekel,nem szeretném újra végig hallgatni..
2017. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
Veled nagyobb baj van, mint vele...
2017. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Velem ials ez a helyzet de én 12/l vagyok. Folyton hasonlítgat unokatesverekkel rokonokkal erőszakol hogy egész álló nap robotoljak a háztartásban. Például igy hasonlitgat "látod kislányom a júlia persze segít a nagymamájának gúnyos pofával mondja,, amikor robotolok egész nap mert megpofoz ha nem segítek. Julia az uncsitesom. Halaistenek hogy nem tartom mamámmal 1 éve a kapcsolatot
2017. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igazad van! Nem is kell ilyen szemét nagymamával tartani a kapcsolatot. Milyen féreg az ilyen,aki ezért megpofoz téged!?
2017. febr. 15. 16:48
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező utcsó vagyok mindenek elött mond meg a nagymamádnak hogy nem költözöl hozzá ez nagyon fontos minél kevesebbet legyél ott ha ilyen bunkó
2017. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, Te nem 29 éves vagy. Ilyen stílusban egy dühös tini beszél, aki nem kapott pénzt a nagyitól új iphon-ra!
2017. febr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék hogy állna a szád, ha neked kéne egy ilyen embertől szenvedned
2017. febr. 15. 17:34
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
De egy 29 éves felnőtt férfinek miért kell szenvedni? Ja, nem kell, csak jól esik sajnáltatni magad.
2017. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Nagymamád vsz azért jajgat meg nyafog,mert már idős.Az tényleg nem szép,ha a gúnyolja a nagypapád.Neked meg gondolom azért "dirigál",mert jót akar.Neki még mindig a pici unokája vagy.A kaját azért tukmálja rád,mert szeret.A nagymamák nagy része így fejezi ki a szeretetét.Főleg a mi korosztályunk nagymamái.Ők még egy másik korba éltek,akkor nem volt olyan sokféle kaja lehet nem is nagyon volt.Teljesen máshogy viszonyulnak ehhez mint mi.Tudom,h milyen,mert az én mamám is akkor nyugodt,ha sokat eszünk.Volt amikor engem is zavart mikor még gyerek voltam,de akkor nem is mentem hozzá és nem ettem a főztjét.
2017. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!