Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Igénytelen nagyapa mit lehet...

Igénytelen nagyapa mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Anyukám vett egy házat mi kimentunk külföldre lakni nagyapám beköltözött most haza jöttem es itt vagyok nála meg egy honapig tiszta koszos nem fürdik budos is csorog mimdig bele a kajaba a nyála hiába takaritok egész nap felesleges mit lehet vele csinálni?

2017. aug. 8. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Adjátok otthonba
2017. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Diogenész szindróma

Ilyenkor vagy fogadtok valakit mellé, vagy geriátria...

2017. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem akar menni othonba
2017. aug. 8. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Segítségre szorul :(

Hány éves?

Mi magunkhoz vettük a nagyit, mi fürdetjük, ki kell készíteni neki a kat,mert magától hozzá nem nyúlna a kajához.

Progranokat szerevezünk ,vagy csak levisszük sétálni, a kánikulába elvittük a strandra. Ő már nem boldogulna egyedül egy lakásban.

Csak azért írtam le,mert ő is hasonlóam kezdte, és leépül agyilag észrevétlenül.


Ezzel csak azt akarom mondani hogy nem biztos,hogy tehet róla,lehet régen nem.ilyen volt.

2017. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Legalább látod élőben, hogy te is ilyen leszel, ha megöregszel.

(Feltéve, ha megöregszel.)

2017. aug. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Megpróbálhatjátok kirakatni, végülis csak egy élősködő ott, ha nem övé a ház, stb...
2017. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
70 éves
2017. aug. 9. 13:55
 8/12 anonim válasza:

Szegény Papa! Nem tudom, milyen természetű, de alapjáraton a férfiak nem olyan igényesek, mint a nők. Még fiatalon se. Bocs fiúk... :P

És akkor erre jön az öregség. Lehet hogy a nagypapád kicsit demens már, vagy nagyon. Ha a nyála az ételbe folyik, mindenképpen segítségre szorul szegény. Nem hiszem, hogy szellemileg ép lenne.

Hogy mit tudsz vele csinálni? Pl. adsz rá másik ruhát, kedvesen felajánlod, hogy kimosod a ruháit. Legalább hetente egyszer lecseréled az ágyneműjét. Veszel neki finom illatú tusfürdőt.

Ha a konyhában csöpögtet, maszatol, ajánld fel neki, hogy inkább megcsinálod neki az ételt és beviszed a szobájába.

Ilyesmik.

Persze nem tudom, hogy a nagypapa egyébként egy kedves ember-e vagy rettenetesen gonosz. Mert ha az utóbbi, akkor nyilván neked sincs kedved segíteni rajta. De ha az előbbi, akkor áthidalható a probléma törődéssel és odafigyeléssel.

2017. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

"de alapjáraton a férfiak nem olyan igényesek, mint a nők."


Pl. amikor bemész egy női wc-be, ahol csak az "igényes" nők jártak előtted!

(Azután olyan látvány fogad, hogy inkább átslisszolsz a férfi mosdóba...)

2017. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
9. Pontosan, diszkóban is a fèrfibe jártunk, mert a nőiben az összevèrzett, vères tampon/betèt a falon, wc papír szètdobálva, kuka mellè dobva minden utan felüdülès volt a rendezett fèrfi wc.
2017. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!