Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Meghalt a mamám, és nem...

Meghalt a mamám, és nem tudom, hogy dolgozzam fel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel teljesen hírtelen korházban meghalt a mamám. Beteg volt de nem haldoklott és szó nem volt róla, hogy meg halhat. Állítag sok betegsêg összejött.

Tegnap üres voltam és nem fogtam fel. Ma teljesen ki vagyok, nem tudom elhinni, hogy nincs többé. Anyukam is kivan. Mit lehet tenni?


2017. aug. 29. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ehhez idő kell. Részvétem, nagyon sajnálom.
2017. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos, én mamám is ugyanígy ment el, hirtelen! Semmi előzménye nem volt bevitték a kórházba és meghalt másnap hajnalban:(.. 13 éves voltam!

Majd idővel jobb lesz meg kell gyászolnod, ez egy folyamat, több hónapig is eltart majd ..

[link]


az idő segíteni fog, és sajnos a tudat hogy véges az életünk...! Neki most volt ideje elmennie.. hidd el ok nélkül nem történnek dolgok, őszinte részvétem az egész családnak Neked meg kitartást!! Túl fogsz rajta jutni, sajnos az élet rendje az idősebbek elmennek, hol így, hol úgy..!

Sok erőt kívánok Nektek!

2017. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ilyen az élet, nem élünk örökké "sajnos"

2017. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A családtagokkal együtt közösen dolgozzátok fel.

Az üresség egy darabig elkísér, hogy mikor enyhül, az egyénenként változó.

2017. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Idő múlásával el fog múlni a fájdalom. Részvétem :(
2017. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először részt vetem másodszor bízzál benne hogy a mamád jó ember volt és jó helyre került :)egyébként tartsd ki.és mindenben segíts anyukadnak mert te.vagy neki most a tamasza
2017. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
szòlj egy hentesnek
2017. aug. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, gratulálok te elmebeteg állat.
2017. szept. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!