Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Csak azért el kéne néznem...

Csak azért el kéne néznem mert öreg?

Figyelt kérdés
A nagymamám amióta az eszemet tudom, rosszindulatú velem. De ha van vmi, segíteni kell akkor engem hív... Legutóbb anyum előtt szólt be hogy 'majd ha lesz rendes munkám' miközben meg van de szerinte az xar... Akkor anyum megvédett. Ma az én szülinapomat ünnepeltük(13-án volt, de hétközbe nem tudunk összeülni a család), én nem tudtam hogy anyu meghívta, nem beszéltem mamával a beszólása miatt ami csak csepp volt a tengerben... Nem fogadtam el a bonbont meg a pénzt ami akart adni és elmondtam h megbántott a múltkor. Először letagadta, aztán meg elkezdett kiabálni hogy ő már 75 éves, csak jobban tudja bla bla bla. Erre felálltam és kimentem. A tesóm meg anyám szerint még én vagyok a bunkó... Szerintetek?

2017. szept. 16. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
Ha elfogadod a bonbont meg a pénzt és nem szólt egy rossz szót sem, akkor minden jobb lett volna, igen el kéne nézned, hogy öreg, más értékrendje van stb. Te csak folytattad így a nézeteltérést, ő meg gondolom az ajándékkal akart megbékélni. Te bajod.
2017. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Akármennyire is megbántott egy családtagod, egy ünnepet nem jó felhasználni arra, hogy visszavágj. Ezt máskor kell rendezni, nem egy családi ünnepen. Egyébként csak annyit tudsz tenni, hogy elkerülöd nagymamádat, megváltoztatni nem fogod.
2017. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy lekritizálta a munkádat, tényleg nem volt valami szimpatikus dolog, de egy ilyenért nem kellene ilyen sokáig haragudni, főleg, hogy a születésnapodra jó szándékkal jött, a veszekedést te indítottad.
2017. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem kért bocsánatot. Ha megtette volna, akkor én is továbblépek. Addig is meg minek jópofizni??
2017. szept. 16. 16:19
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
Nem jópofizni kell, hanem kerülni a konfliktust.
2017. szept. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A konfliktust nem én generáltam és nem ez volt az első alkalom hogy beszólt nagyon bunkón. Most lett elegem. Szerintem pont azért ilyen sértő mindenkivel mert látja hogy megteheti, ugyse szól érte senki
2017. szept. 16. 16:26
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is te vagy.
2017. szept. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Igen, csak azért el kellene nézned, mert öreg, és azért, mert a nagymamád. Nem könnyű az öregekkel. Ha félreteszed az önérzetedet, és elfogadtad volna a bonbont, jobb lett volna mindenkinek, neked is.
2017. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%

Te már most fiatalon bunkóbb vagy mint a nagyanyád és csak romlani fogsz!

Mi lesz belőled 70 éves korodra?

Jobb nem is gondolni rá!

2017. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Elárulnád, hogy mi a munkád? ... mert gondolom nem kell szégyellned.
2017. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!