Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Bunkosag volt, hogy nem...

Bunkosag volt, hogy nem bucsuztam el nagypapamtol? 16l

Figyelt kérdés

Szoval nagymamammal kulfoldon elnek, azon belul Moszkva, ami nincs valami kozel... ma hajnalban utazott vissza, szoval tegnap anyumek elmentek hozza bucsuzkodni, en meg nem.:( Nagyon buntudatom van, es ezert irtam is neki hogy jo utat, nem tudtam menni, mert egesz nap torit tanultam.

Szerintetek? A tori tanulas amugy nem kamu volt, tenyleg egesz nap azt tanultam, este 11-ig...

Annyira utalom magam emiatt, ennyire meg eletemben nem volt lelkiismeret furdalasom. A szulinapom miatt jott el Magyarorszagra


2017. okt. 3. 17:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Igen, elég nagy bunkóság volt. Törit tudtál volna oda-és hazaúton tanulni, meg a világ se dől össze, ha egy nap kimarad, ebben az esetben még tanárként is megértetem volna.

Főleg amiatt volt bruttó bunkóság, hogy miattad jött.

2017. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%
Ez egy igen nagyfoku, sulyos bunkosag volt.
2017. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Látod a hülye iskola meg a tanulás miatt nincs idő a szeretteinkre, tiszta szégyen ez a 21-dik század.
2017. okt. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos az volt, de már megtörtént, ne emészd magad.Írj neki hogy mindezt nagyon nagyon sajnálod, és hogy most ennyire rosszul érzed magad emiatt.
2017. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Igazabol egyetertek veled elso, de az oda-hazauttal nem. Van egy egy eves kistesom, akire figyelnem kell, es mivel hatul ulok vele ezert ram esik a felelosseg

Mit tegyek? Februarban 80-90% hogy en meg anyum megyunk oda, vigyek neki valami ajandekot? Es mit?

2017. okt. 3. 17:26
 6/28 anonim ***** válasza:
19%
És ha most láttad volna utoljára? Február messze van még.
2017. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
47%
Ez még kérdés ? Ritka tahó dolog volt. Tanulni pedig nem a dolgozat előtti néhány napon kéne. Akkor talán nem kéne reggeltől estig tanulni.
2017. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
FOLYAMATOSAN tanulok, azon belul 1 hete keszulok a dogara, forrasokat irogatok ki, es emelt toriskent NEM konnyu annyira
2017. okt. 3. 17:52
 9/28 anonim ***** válasza:
98%
Igen az volt, de levontad a tanulságot, máskor nem teszel ilyet. Ennyi. Mondd el nekik telefonon, akármilyen netes lehetőségen, amit használnak, hogy sajnálod a dolgot, ha újra abban a helyzetben lennél, másképp döntenél. Nem kell ezzel februárig várni, az ember bocsánatot kér, és az élet megy tovább. Megnyugodhatsz te is.
2017. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
27%

Hát én elásnám magam ha egyetlen egy jó jegy fontosabb lenne mint a családom azon tagja aki miattam utazott rengeteget, és ritkán látom.


Gondolom azért az ajándékért elmentél, akkor érdekes módon nem tanultál...

2017. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!