Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Gyűlölöm a nagymamámat. Mit...

Gyűlölöm a nagymamámat. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A nagymamám már lassan 1 éve hozzánk költözött és ezalatt az időszak alatt már sokszor szinte öngyilkosságra is gondoltam vagy őt gyilkoltam volna meg. Egy hárpia és minden ami van a hűtőben azt minde felzabálja, mindenbe beleszól, elhord mindennek, semmi nem jó amit csinálunk. Azon gondolkoztam, hogy lehet tényleg el kéne ásnom a kertbe? De a kutyánk kiásná..valami ötlet?

#nagyszülő #nagymama #gyilkosság?
2018. febr. 10. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
És a szüleid? Nekik nem mondtad ezt el?
2018. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Legyél kedves vele. Lehet, hogy szeretet kellene neki, mert sokat volt egyedül.
2018. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Idős emberek tudnak ilyenek lenni. Rá kell hagyni hogy "jól van, mama, igazad van", és te csináld csak a saját dolgaidat. Az hogy sokat eszik meg igazából a szüleid problémája, nem a tied...
2018. febr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
adagold neki te a gyógyszereit, hátha kedvesebb lesz.
2018. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Beszéljétek meg a szüleiddel.


Nekünk is nehéz volt amikor ideköltözött a nagyi és még hely szűkibe is voltunk.

2018. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

De könnyű egyeseknek papolni arról,szeretetet adjunk.

Nem mindenkinél működik.

Sajnos,ezt el kell viselned.

Ha az a sz...ét itt van nálunk akkor nekem gyakorlatilag ku...a nevem mert csak annak a d..gnek van beleszólása bármibe.

Együtt érzek:((((((((((

Kitartást.

2018. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Törődj bele sajnos. Az öregek nagyon begyepesedettek, nem lehet őket megváltoztatni. Bennük van a keserűség, hogy ők hamarabb elmennek. Nincs helyes taktika. Ha ellenkezel velük, akkor gyűlölni fognak, ha rájuk hagyod, akkor vérszemet kapnak. Egyszerűen kerüld el, vagy bólogass a hülyeségeikre, aztán tégy úgy, ahogy akarsz, úgyis elfelejtik, amit tettek és mondtak.
2018. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!