Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Igaz lehet ez az elmélet?...

Igaz lehet ez az elmélet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszer anyámmal voltunk egy ünnepségen, ahol meglátott egy öregembert, és azt mondta hogy ő a nagyapám.Én ismerem mindkét nagyapámat, de anyám azzal akarta magyarázni a dolgot hogy a mamám félrekavarcsolt, az akit a papámnak hiszek az pedig amikor meghallotta, akkor a mamám megkarmolta mert felrótta neki mondván hogy milyen hazugság ez.Én nem hiszem el ezt a teóriát,mivel a papámról láttam huszas éveiből képet, és szinte a hasonmása vagyok, akit anyám mutatott ember egyátalán nem hasonlít, törpe hozzám képest, és még nem is hasonlítunk.De anyám sem hasonlít rá, sőt még papámnak is viszérgyulladása van, és anyámnak is van, és abszolút nem tudom hogy hogy lehet kideríteni az igazat.Nem akarok azzal az emberrel beszélni, nagyszüleim meg lassan 50 éve házasok, nem akarom felbolydítani őket....meg akárhogy gondolkodok, papám szerény ember, de nagyon erős, ő tuti nem hagyott volna ilyet, mamámnak meg nem volt rá indoka....kisiskolás koruk óta ismerik egymást, mint kiderítettem amikor anyu született akkor mindig ugyanazzal a busszal jöttek haza, és egyszerűen nem akarom elhinni, de anyám szerintem tud még valamit....Legyetek szívesek segítsetek hogy rájöjjek melyik az igazi...Akit én igazinak vélek az az igazi marad, sok időt töltöttünk eggyütt, azt meg így nem lehet szétszakítani de én mélyen tudom hogy nekem van igazam.Esetleg még keresztanyámat kérdezhetném meg, de vele nem vagyunk jóba.Szóval hogy derítsem ki? Egy rokonsági vizsgálat lenne a legbiztosabb, tudom de az sok pénz.Segítsetek kérlek!



2018. febr. 18. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi a fenének kell ezzel foglalkozni? Nem kell semmit kideríteni. Anyád mondott egy hülyeséget, és te ezen lovagolsz. Ne foglalkozz vele. Nagyapád az akit mindig is nagyapádnak hittél.
2018. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, végülis igazad van, én hiszek a nagyszüleimnek, mert papám nem bírta volna azt elviselni ha nem övé lenne a gyerek.Papámnak nagy ismérve a becsületesség, és ezért bármit megtesz.Szerintem anyám kételkedik, de bassz@ meg a hülyeségeit, arra jutottam.Szerintem neki ez azért jött mert fél attól hogy az apja nem az apja.Tehát igazat adok az elsőnek.
2018. febr. 18. 13:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a vércsoportotok? Már abból is lehet következtetni. Persze a dns teszt a tuti.
2018. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
DNS teszt?
2018. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg tényleg megcsalta a mama a papad, de attól nem a masik pasitol lett anyukad. De amúgy ezt nem kell kideritened, mert ez nem a te dolgod.
2018. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem anyádat kéne kivizsgáltatni, mármint agyilag.
2018. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, segítségeket,ne kérdezzétek, de nekem vannak naplóim a papa meséiből, és most átolvastam.Van némelyik mellett időintervallum vagy valami, és sok jó haverja volt, és nagyon sokakat említ akik egyidősek vele, viszont mindegyiknek volt neje, azok, akiknek nem volt nejük azokról kevesebb sztorit találtam, de szerintem papámnak voltak sötétebb ügyletei, pl találtam műhelyében névre szóló boxert, meg valahogy a sztorik azok úgy vannak hogy mielőtt házat épült, mesélte a mama még régen hogy valami ötlete volt a gyárban, és azutan a sztori után épültek egy házat, tehát szerintem nagyfater valamit kitalált, és sokan irigyek lettek rá.Mivel időrendben vannak a sztorik látszik hogy sokkal értékesebbé váltak a kapcsolatok, és sok barátját említi, rosszakat itt nem említ.Tehát ebből csak annyit akartam hogy barátait én is ismerem de mind házas, olyan haverja nagyon kevés volt, akik egyedül voltak, mert aki mama szerint egyedül volt az alkoholista vagy bolond lett, vagy már eleve azért nem talált senkit mert már bolond vagy alkesz.Amúgy is, mamám konkrétan utazni se szeretett, és keresztanyámmal otthon kellett lennie, tehát lehet hogy félrement, de anyám tuti a papámtól van...Papa belekeseredett volna ilyenbe vagy mamám ellen állt volna.Tehát szerintem anyám a paranoiás meg nem tudom.Anyámnak is vannak ilyen pontjai, amikor kicsit stresszesebb és pár félelme felelevenül, de megbeszéltük, és valószínűleg a papa a papám, de szerintem az is elég bizonyíték hogy anyámnak nekem papának ugyanúgy van egy furcsa lábujjunk, meg egy anyajegyünk a hátunkon.
2018. febr. 18. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet igaz is meg nem is. Én biztos kinyomoznám, csak azért, hogy megmondhassam az anyukámnak.
2018. febr. 22. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!