Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » A nagymamámat hogy tudom...

A nagymamámat hogy tudom meggyőzni arról, hogy a cukor nem egészséges?

Figyelt kérdés

Szerinte a csoki meg a sütemény nagyon egészséges és sokat kell belőlük enni, mert nővelik a zsírréteget, ami melegen tart és lesz miből lefogynod, ha beteg vagy.


Kettes típusú cukorbeteg, ennek ellenére suttyomban eszi az édességet.


2018. márc. 22. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
86%

Őt már sehogy. Édességfüggő annak ellenére hogy neki ezeket már nem volna szabad ennie, de hiába mondtok neki bármit, nem akar tudomást venni róla. Az elmélete az csak egy kifogás amivel védekezik, ezt ő magának kitalálta. Ez erős önfejűségre utal amivel te nm tudsz mit csinálni. Nekem apám ilyen édességmániás, oké én is édesszájú vagyok, de én megtanultam mértéket tartani mert még időben észbe kaptam hogy nem kéne már önpusztító életet élnem és ez sokat segített hogy visszavettem magam. Apám is cukorbeteg, persze időnként visszatudja fogni magát ha akarja, de időnként meg egyáltalán nem. Vele sem lehet mit kezdeni, ő arra hivatkozik hogy egyszer él, és egy élete van és inkább kiélvezi mint hogy élete végéig azon görcsöljön hogy mit és mennyit egyen hogy egészséges legyen és éljen akár 100 éves koráig amikor már úgy is tolószékbe kerül, és pelenkázni kell, ezt meg ő nem akarja.

Mi sem tudunk vele mit tenni. A barátnőm is cukorbeteg, de ő nincs is elhízva, egyszerűen ezt a betegséget örökölte, és neki is oda kell figyelniee, mikor mit, és mennyit eszik.

2018. márc. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért ő sem gondolja, hogy az az egészséges, ha valaki gurul vagy szétfolyik :D Arra már ő is mondja, hogy durva. De azért a pocakot meg a vastag combokat tartja egészségesnek.
2018. márc. 24. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!