Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk unokatestvérek, de a nagymamám csak az egyikünket szereti mivel ő a kedvenc fiának a lánya.

Engem kifejezetten utál, és rendszeresen mond rólam csúnya dolgokat a szomszédoknak, a postásnak és úgy igazából mindenkinek.

Nem értem mi a gond velem, megteszek mindent ami tőlem tellik. A házimunkát teljes mértékben magamra vállaltam, én főzök, mosok, takarítok és vásárolok be. Ennek ellenére is azt mondja rólam hogy lusta, élősködő k***a vagyok aki az ő pénzét éli fel. Mit tehetnék hogy ne utáljon?



2018. nov. 7. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ignoráld teljesen. Amikor csak tudod kerüld el a találkozást vele. Ha találkozol vele akkor csimálj úgy mintha nem is létezne. Mikor valaki kétdez róla akkor csak mond el az igazságot, hogy egy keserű gonosz vén dög a nagyi aki azon élvezkedik, hogy neked és másoknak milyen rossz hírt tud kelteni.
2018. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy vele lakik.
2018. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Te is amerre mesz hireszteld (intha veletlen beszedes vidam kedvedben lennel), o jottem vasarolni azert kell a hus mert fozok a nagyimnak es a tobbieknek. Vagy veszed a hipot: fogy am nalunk a hipo, mert ketnaonta kitakaritok, picolom a vecet.

Vagy barmi amiben veletlenul.benne van te mennyit dolgozol es probald magad ugy eladni, hogy te ezt a nagyidert az o jobb kedveert teszed. (Tehat ne sajnaltasd magad, hanem mintha ezt csupa szeretetbol tenned). Elobb utobb valaki elkezdni visszamondani neki hogy miylen nagyszeru unka lehetsz es o ha elsore meg is haudtolja elobb utobb mindenki furcsalni fogja hogy de ha tenyleg mesz bevasaroni miert te hazudnal...o meg elobb utobb azertekeli, hogy je masok milyen jonak es segitokesznek latnak es talan tenyleg az is vagy?

Szoval fel a fejjel. Szeretetet ha nem is tudsz kicsikarni de tiszteletet es elismerest igen. Csak ha neki ilyenek a modszerei, akkor a tieid is legyenek olyanok.

2018. nov. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!