Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyósom nem kíváncsi a fia...

Anyósom nem kíváncsi a fia gyerekeire, de visszont a lánya gyerekei minden nap ott vannak nála. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az sem kérdezi meg hogy élünk e? És itt lakik mellettünk. Megkülömböztetti az unokáit. Szretnék neki valami idézetett küldeni a facebookon de sehol nem találok.
2018. dec. 8. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Miért idézetet küldesz neki, miért nem mész át hozzá és rakod helyre anyósod egy beszélgetés keretében?
2018. dec. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Hívjátok át magatokhoz és beszéljétek meg. Őszintén, nyíltan.

FB-on üzit küldeni "bosszúból" tinik szoktak.

2018. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Azért ideje lenne már észrevenni, hogy a facebookon kívül is van élet. Jelen esetben anyóstól megkérdezni, árulja már el, miért a megkülönböztetés.

A felnőttség egyik velejárója, hogy be kell vállalni időnként a kényelmetlen szitukat is,pl szemtől-szemben megbeszélni bizonyos dolgokat.

2018. dec. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Ne küldj neki idézetet, ha valami bánt, beszéld meg vele.

Mondjuk én látatlanban arra tippelnék, hogy mivel mellettetek él, ezért tudja, hogy mi van veletek és nem kell megkérdeznie.

2018. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd békén az anyósodat! Iktasd ki az életedből. Mindenki jobban jár!
2018. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk az az oka, hogy az egyik gyereket szereti, isteníti, és a tőle született unoka is tökéletes.

A másik gyerekét nem szereti, mert a volt férjére hasonlít. Tehát nincs rá különösebb oka. A tőle született unokák nem érdeklik.

2018. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanaz van nálunk is. Aki nem élt át ilyet az nem tudja, hogy ezt nem lehet megbeszélni. Tagadják azt, ami nyilvánvaló. Kérdező, az egyetlen megoldás, ha elengeded.
2018. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha valaki megkülönbözteti az unokáit és nem kíváncsi rájuk, ott nincs mit megbeszélni. Kinek lenne az jó, hogy tegnapról mára mégis szeretné őket? Ugyan.. szerintem engedd el, a gyerekeknek is jobb lesz, hogy nem képmutatást látnak majd a nagyszülőkön.
2018. dec. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább örülj. Még mindig jobb, mintha egy áskálódó, rosszindulatú anyós lenne az életetekben, akit nem tudsz kizárni.
2018. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos én unoka ként érzem át ezt a helyzetet. :C Élt apai ágon a nagyim akit nagyon szerettem de sajnos ő eltávozott. Anyai ágon le se szarnak. Mindig az van ,hogy én milyen szar vagyok meg stb. Mindig ők az elsők. Engem mindig kritizálnak, zaklatnak. Ohh milyen jók a tanulmányi eredményük nekem meg milyen fos. Aha. Pont fordítva van. Ők úgy felvételiztek egy "gimnáziumba" ,hogy a 35ből 34et felvettek... Én meg 124 emberből lettem 25. Szóval én vagyok a szar. Kritizálják a sulit a városunk. Az ő ünnepségein mindig ott vannak enyémre EGYSZER SE jöttek el. Pfuh de nagy szám hogy letepernek valakit júdóba. Én meg klarinétozok 1000 ember előtt de az le van szarva. Mindig a zsebünkbe turkálnak (képletesen). Mindig ,hogy jaj de drága ajándékot kapok. Nekem sose vesznek semmi nagy cuccot ajándékba. Uncsitesók több 10000ft-os cuccokat én elém meg oda hajítanak egy 3000ft-ot meg valami használhatatlan vackot... ÉS ez nagyon bánt.
2018. dec. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!