Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Miért unokanővérem a "Sztár"?

Miért unokanővérem a "Sztár"?

Figyelt kérdés
Nálunk nagyszüleimnél mindig az bukkan ki, hogy jaj de nagyon nagy sztár unokatesóm(Legyen zita). Öcsémnek egy nagyon igéretes és most is magasan profitáló vállalkozása van és ezzel párhuzamosan dolgozik is a város legtöbb éves bevétellel rendelkező cégénél, közép vezetői szinten. Én a családi üzletet csinálom és a saját dolgaim az agráriumban. Unokanővérem "kozmetikus" és "körmös" BUDAPEST-en. Ő a sztár BMW-t( 2000-es 316i) kapott a pasijától(Aki egy semmire való és nulla forintot fizet az albérletbe), még most is a szülei fizetik az albérletét. Legutóbb mikor elmentünk szülinapozni akkor kellett végig élnem ezt a kálváriát. "Jaj Zituskának remélem ízlik majd ez a sült mert hát aki PEST-i annak magasabbak ám az elvárásai!" Jöttek is a nyomorék pasijával a BMW-vel amit mint megtudtam nagyon megy meg BMW. Nagyanyám megy csak sztárolta, hogy "hmm de szép autó". A legjobb az volt, hogy a nagyanyám próbálta úgy felpozicionálni a zituskát, hogy engem lentebb nyom. "Szép az a BMW ha eladnátok akkor 2 olyan terepjáró is lehetne belőle mint(legyek Karcsi) Karcsikának van." ekkor kapott a brigád egy része nevetőfrászt a többiek meg értetlenül lestek. "Hát ha eladnám a terepjárom én meg 5-6 olya kis bmw-t tudnék venni." Ezután 5 perccel már léptem is mert elegem volt.

2019. márc. 6. 12:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
31%
Az idősebbeknél és egyes falusiaknál Budapest valami szent dolog, ahova rettenetesen nagy teljesítmény eljutni. Ezek mellett a Budapestiek szerintük a nagymenők, folyamatosan megkell mutatni nekik, hogy ők is érnek annyit, mint egy Budapesti. Azt gondolnám, hogy értelmes embereknél ez nem így van, de soknál igen. Van olyan egyetemi tanár ismerősöm, aki szerint a Budapestiek nagyképű, öntelt gazdag alakok, a szintèn tanár anyjával egyenesen kisebbségi komplexusuk van a pestiekkel szemben és szerintük minden pesti át akar baszni mindenkit, meg le is nézi őket. Ők 30 és kb 55 évesek, ezek után nem lep meg, hogy egy idősebb néninek is a budapestiek a menők.
2019. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Ja azt kihagytam, hogy sok falusinak meg csak a BMW az autó, úgyhogy duplán nem lep meg ez a dolog.
2019. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Köszi a lepontozást, nektek is fáj ha valaki budapesti? :)

Én szerencsére nem vagyok az, de én nem érzem magam ettől kevesebbnek, de úgy látom, hogy sokak magukra is veszik amit írtam. :)

2019. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Tök mindegy, ki mit ír. Mindenki le van pontozva...
2019. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Elég érdekes egy oldal ez. :D Pedig elvileg már nem is regisztrálhatnak 16 éven aluliak, de úgy tűnik ez a korlátozás az agyiszintre nem vonatkozik.
2019. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
55%
Én budapesti vagyok, mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint bárki más, soha nem éreztem magam felsőbbrendűnek emiatt. Ez vicc. Én a helyedben leülnék a nagymamámmal és elmondanám neki azt, hogy téged bánt az, hogy téged nem szeret annyira, mint a másik unokát, mert lehet itt ez a fő gond.
2019. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták a nagyszülők. Nálunk a buta, csúnya, varrónő uncsitesó az alkesz férjével volt sztár, az okos, szép, közgazdász, magánéletben is boldog lenézettel szemben.
2019. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!