Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek menjek szüretelni...

Szerintetek menjek szüretelni az unokatestvéremhez ezek után? Mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés

Már 10 éve az apukámat becsapták. 5000€-val adósak nekünk. Máig nem adták oda. Nemegyszer kérte az apukám tőlük az adósságot mondták, hogy nincs miből adni. Csakhogy ott az egész család dolgozik, nálunk csak az apukám, anyum otthon keresi a pénzt otthon dolgozik. Én már 4 hónapja dolgozom. Amikor valamire van szükségük akkor jók vagyunk, akkor ismernek. Mikor az anyukám komoly műtéten volt keresztül egyszer sem jöttek őt megnézni. Amikor az unokatestvérem szült, akkor kérték az anyukám segítségét.


Rám írt az unokatestvérem, hogy mi újság, rég beszéltünk, hogyan eltávolodtunk egymástól. Aztán azt írja, hogy nem-i mennék el szüretelni. Anyukámnak ezt elmondtam majd leesett. Anyukámékat nem hívják, engem hívnak. Voltunk náluk, nem kérdezték meg hogy hogy vagyok, tesómnak hogy megy a suli, semmi. Tesóm új iskolába lépett be, el se jött megnézni őt amikor volt a megnyitás. Anyukám azt mondja; csak menjél oda nekik dolgozni, mindig csak kihasználtak. Ez igaz is. De regalab ő vele tartom a kapcsolatot.


Szerintetek mit csináljak? Menjek el szüretelni?


2019. szept. 28. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Mond neki, hogy persze! 5000 euró lesz.
2019. szept. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennék.
2019. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Phaszt!
2019. szept. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem ötezer lesz, hanem ötezer plusz kamatok plusz kiszállás.


"Anyukám azt mondja; csak menjél oda nekik dolgozni, mindig csak kihasználtak." Sztem, kedves Kérdező, te pontosan tudod, mi a megfelelő válasz.

2019. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, hogy ne menjek el. De akkor sem lehetek mindig egyedül.
2019. szept. 28. 09:31
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyedül, mint hogy ilyen emberekkel vedd magad körül...legalább is szerintem

Tuti nem mennék...

2019. szept. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. szept. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés? Egyértelmű, hogy nem.

Valamiért azt érzem, azért írtad ki a kérdést, hogy valaki megerősítsen, hogy "persze, menj csak el, ne legyél mindig egyedül." Hát szerintem itt ilyen bólogató emberkét nem találsz.

2019. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Szóval képes lennél elmenni, csak hogy ne legyél egyedül. Közben meg leszarod, hogy apádnak tartoznak, anyádnak meg nem segítettek.

Amúgy ne legyél naiv. Olyan nincs, hogy veled jóban van az unokatesód, csak a szüleiddel nem.

2019. szept. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!