Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mit csinálnátok? Mit...

Ti mit csinálnátok? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 18 éves és összejött az édesanyja féltestvérevel aki 23 éves.

Hogy ez az unokahug-nagybácsi kapcsolat mennyire reális?



2019. okt. 28. 21:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A lány az anyjával se tartott A kapcsolatot, mert kiskorában otthagyta.
2019. okt. 29. 08:36
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy beteg dolog,mivel vér szerinti rokonok.
2019. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Lényegtelen hogy tartották e a kapcsolatot vagy sem. Tudják hogy rokonok,mégis együtt vannak. Nekem is vannak harmadfoku unokatesóim/rokonaim nagybácsi stb. Eszem ágaban sem lenne egy rokonnal összejönni,ez beteg dolog.

Ahol laktam régen,ott a cigányoknál volt ez divat hogy apukától született a gyerek,meg tesó tesóval vagy unokatesóval/rokonnal. Azoknál tényleg nem számított

2019. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy hogy mennyire ismerték egy mást előtte. Gondolj bele. Ha gyerekük születik akkor abból nagy valószinűséggel beteg gyerek fog születni. Ezért nem lehet házasságot se kötni rokonoknak. Attól hogy nem ismerték egymást ez nem változik.
2020. jan. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!